Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kelletlen apuka? Exférj és...

Kelletlen apuka? Exférj és gyermekláthatás kérdés.

Figyelt kérdés
A kisgyerekünk 4 éves, volt társam lelépett egy másik nőért. A gyereket látogatja, de magátol ritkán, viszont ha hívom, hogy a gyerek látni szeretné, szinte mindig jön. Nekem viszont nagyon rossz, hogy csak nálam tudnak találkozni, mert a párom lakása nem alkalmas erre. Miután velem szemét volt, én a hátam közepére sem kívánom, de a gyerek miatt elviselem. Viszont ez így, hogy mindig nekem kell hívni, hogy jöjjön a gyerekhez, olyan, mintha én erőltetném a találkozást, hogy mi ketten is találkozhassunk, pedig Isten lássa lelkem, szívem szerint soha többé nem találkoznék vele. Volt már valaki ilyen idegőrlő helyzetben? Mikorra fogom ezt feldolgozni? Hogyan lehet ezt megfelelően kezelni?
2014. okt. 29. 21:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lassan pedig a gyereknek nem lesz elég ha csak időnként beugrik és otthon töltik el az időt. Igényelni fogja hogy az apja elvigye magával, hogy néha nála aludjon, hogy csináljanak közös programot. Ezt kéne megbeszélni az apával, hogy erre készüljön fel, erre rendezkedjen be és akkor egyúttal a te problémád is megoldódik.
2014. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!