Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kulfoldon elo apuka vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulfoldon elo apuka vagyok. Valas eseten hogy oldhato meg a gyermeklathatas? Elore koszonom a tanacsokat

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 00:10
1 2
 1/13 napietus ***** válasza:

szia!


az én férjem exneje él külföldön, a gyerekük a férjemnél van elhelyezve. nálunk úgy van, hogy iskolaszünetben megy az anyukájához, illetve amikor ő jön a szüleihez Magyarországra, akkor szokta látogatni. van, hogy el is viszi pár napra a nagyszüleihez. sajnos a nagy távolság miatt ez nem túl gyakori, köztes időben marad a kapcsolattartásra az internet, telefon stb.


mekkora a gyerek?

2011. jan. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk én vagyok külföldön és az apuka otthon.A mi esetünkben a láthatás mindig a szünetekben van.Nyáron 2-3 hónapot is otthon tölt az apjával amikor nyári szünet van.Ha anyagilag,és a tanulmányai engedik akkor téli szünetet is otthon tölti..Mi így egyeztünk meg...A 2 hetente látogatás a távolság miatt lehetetlen..
2011. jan. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
3 eves
2011. jan. 26. 03:40
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően minden a volt pár megállapodásán múlik.

Ha Nickelsdorfban vagy, akkor akár két hetente elviheted, és mivel (egyenlőre még)EU-s ország vagyunk , elviheted magaddal külföldre.

De ha pl.Portoba vezérelt a sors akkor ez nem fog menni, ekkor jöhet, amit előttem is írt a sorstárs, mármint h. nyári-téli szünet. Ha megengedheted magadnak, és megegyeztek, akkor jobb, ha 3 alkalommal egy-egy hónapra megy ki, akár iskolába is járhat majd ott pár hetet évente.Nem fog neki ártani +1 nyelv sem.

Tehát akármi lehet, amit együtt aláírtok, vagy a bíróság megítél - e helyett.A határokon legyen nálad a határozat, és annak hiteles angol, és célorszégnyelvi fordítása továbbá a gyermek hollétéről napi szinten van joga tudni a másik félnek, tehát hivatalos papír kell, hogy ő hol lakik, és miért, meddig lesz ott.

2011. jan. 26. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 napietus ***** válasza:
akkor amíg nem tud önállóan utazni, jobb, ha Te eljössz érte.
2011. jan. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
3 éves gyereket nem engednék el külföldre az apjával egyedül. Nem az apa miatt, hanem mert kicsi. Szüksége van az anyjára minden nap.
2011. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 napietus ***** válasza:
az apjára ugyanúgy szüksége lenne, csakhát nem úgy jött össze...meg kell oldani. vagy idejössz, "nyaralsz" pár hetet, és a gyerek Veled van akkor
2011. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ma 10:00

Jó nagy hülyeséget írtál!

Elengedik 3 évesen az az apjához ha meg tud egyezni a gyermek anyjával! Egyébként nagyon sokan vagyunk akik születésünktől kezdve anya nélkül nőttünk fel,és apa nevelt minket.Egy apa is lehet jó szülő,Sőt néha sokkal jobb mint egy anya...

2011. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
anyja ugy latja hogy jobb ha nem latom fiamat mivel ez megbolygatna agyerek egyensulyat.igy jobbnak latja ha csak akkor lathassam mikor mar nagyobb.ebbe nem szeretnek belemenni.mik a jogaim?elore koszonom
2011. jan. 26. 17:21
 10/13 napietus ***** válasza:

ne hagyd, a láthatáshoz jogos van! ha nem tartod vele folyamatosan a kapcsolatot, később idegennek fog tekinteni, nehezen tudjátok megtalálni a közös hangot. bocsánat, de az exnejed vagy rosszindulatú, vagy nagyon buta (ha tényleg elhiszi, amit mond).


a váláskor miben állapodtatok meg?

2011. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!