Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha anya és apa...

Mit csináljak ha anya és apa nem engedi?

Figyelt kérdés
Már rég youtube videós akartam lenni,főleg ilyeneket raktam volna fel mint sims3 videók, meg ilyen játék bemutatósokat, amibe még az arcom se látszana. Egyik nap megkérdeztem a szüleimet hogy hozhatok- e létre csatornát a youtube-on? Erre csak annyit válaszoltak hogy nem. Kérdezgetem őket de nem mondják hogy miért nem. Tényleg szeretnék videós lenni mert úgyérzem hogy ezeket meg kell osztanom a világgal, mivel érdekes dolgokat csinálnék a simsbe és a karkötőgumis készletemmel is tehetséges vagyok, és rendesen elmagyaráznám hogy hogy kell csinálni, mert a magyar gumis videók elég egyszerűek és én lehetnék az a videós akinek van nézetsége, mert sok jót csinál, szerintem ti is szívesen néznétek a videóim. Bocsi kicsit hosszú lett,de mindent le akartam írni. Légyszi segítsetek!:-) válaszotokat előre is köszönöm!

2014. okt. 31. 09:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%
Igaza van a szuleidnek, en sem engednem a gyerekemnek ezt. Ha annyira fiatal vagy, hogy engedelyt kell kerned, akkor valoszinyleg a videoid is olyanok lennenek, amin a legtobb ember csak nevet. Tudnad ezt kezelni?
2014. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Gyerek vagy meg nagyon.
2014. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Tudjak egyaltalan mi az a youtube csatorna pontosan? Mondd meg nekik amit itt elmondtal..hogy az arcod se latszana,stb,es nagyon szeretned,jo szorakozas lehetne szamodra es masoknak is segitenel akik nem tudnak ilyet csinalni de akarnak.:) hany eves vagy egyebkent? Oruljenek a szuleid hogy valami viszonylag ertelmessel,jo dologgal szeretned elfoglalni magad :)
2014. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
17 vagyok, már nem kell engem félteni és megtiltani mindent. Önálló, jó tanuló, barátságos és segítőkész vagyok.nem tudom hogy mi az oka a tiltásnak.
2014. okt. 31. 09:56
 5/27 anonim ***** válasza:
nekem mind1 lenne hogy csinálsz-e mondjuk nemtudom hogy mi az akarkötőgumi úgyhogy passzolok
2014. okt. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
17 evesen Sims meg Looms.... Valoban gyerek vagy meg
2014. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Üsd be hogy loom bands és megtudod
2014. okt. 31. 10:00
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi rosszat nem látok ebben. Néhány sims-es videó meg a karkötő készítéséről pár magyarázat. Mi lehetne ezzel a gond? Ha csak te nem posztolod ki teljes névvel valahova, hogy az a te videód, valószínűleg senki nem fog rájönni, hogy ki készítette. Anyudék túllihegik, és szerintem sem értik pontosan mit is szeretnél. Magyarázd el nekik, mutasd meg a youtube-ot, és hogy nyugtasd meg őket, hogy előtte ők is megnézhetik mielőtt felraknád a videót a nagyvilágnak. Ha akkor látnak benne kifogásolni valót, akkor módosítasz, vagy máshogy csinálod.
2014. okt. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 intrepid ***** válasza:
Csinálj egy referenciavideót, olyat, amit csak nekik játszol le, kérdezd meg, hogy mi bajuk van vele. Esetleg beszéld meg velük, hogy mielőtt felrakod, minden filmed megmutatod nekik.
2014. okt. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%

Nekem ez kicsit furcsa hogy valakinek 17 évesen engedély kell ilyenek.Sohasem tudtam mi értelme van annak hogy a 12 éveseknek engedély kell hogy face-t vagy valamit csináljanak de ez már sok nekem.Csinálj egyet sztem és nyugodtan videoz úgysem tudják meg ,ha meg igen akkor megmondod nem vagy már 5éves.

Öcsém 12 és van csatornája.

2014. okt. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!