Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha anya és apa...

Mit csináljak ha anya és apa nem engedi?

Figyelt kérdés
Már rég youtube videós akartam lenni,főleg ilyeneket raktam volna fel mint sims3 videók, meg ilyen játék bemutatósokat, amibe még az arcom se látszana. Egyik nap megkérdeztem a szüleimet hogy hozhatok- e létre csatornát a youtube-on? Erre csak annyit válaszoltak hogy nem. Kérdezgetem őket de nem mondják hogy miért nem. Tényleg szeretnék videós lenni mert úgyérzem hogy ezeket meg kell osztanom a világgal, mivel érdekes dolgokat csinálnék a simsbe és a karkötőgumis készletemmel is tehetséges vagyok, és rendesen elmagyaráznám hogy hogy kell csinálni, mert a magyar gumis videók elég egyszerűek és én lehetnék az a videós akinek van nézetsége, mert sok jót csinál, szerintem ti is szívesen néznétek a videóim. Bocsi kicsit hosszú lett,de mindent le akartam írni. Légyszi segítsetek!:-) válaszotokat előre is köszönöm!

2014. okt. 31. 09:39
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Miért baj ha simsezek meg karkötőzök? A sims életszimulátor, nem egy 10évesnek kell játszania, agumikarkötőzés pedig olyan mint a horgolás, csak gumival, a gyerekek azt se tudják hogy kell horgolni, de én mind a kettőt tudom.
2014. okt. 31. 10:04
 12/27 A kérdező kommentje:
Már megbeszéltem velük hogy megnézhetik a videóimat ellenőrizhetik, még azt is nézhetik ahogy csinálom,de nem. Nekik külön videót meg azért nem csinálnék, mert akkor megszegném azt hogy ne lárszodjon a fejem, de ha meg csak a dumálás hallatszik akkor olyan kommentek lesznek és így az egész karrierem rosszul indul
2014. okt. 31. 10:12
 13/27 anonim ***** válasza:
Akkor csináld nyugodtan :D Csak ne írd ki a teljes neved, hanem találj ki valami nicknevet. Sok sikert :P
2014. okt. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindent elmondani anyunak és apunak.
2014. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
45%
Karrier? WTF? Ha ezzel akarsz befutni akkor találj ki olyat aminek nézettsége is lenne.
2014. okt. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Jó, nem a karrier a megfelelő szó.
2014. okt. 31. 11:39
 17/27 anonim ***** válasza:

van olyan csaj aki abbol el hogy kormos videokat rak fel. persze o angolul azert tudott vilagszerte befutni.


szerintem ne mondd el nekik 17eves vagy. a simsesnel miert kell latszodni az arcodnak? ott eleg a hang. szerintem jo otlet en is szoktam youtubon videokat nezegetni jatekokhoz.

a karkotosnel se latszodjon az arcod meg ha lehet ne 1millios plazamateve legyen a hatterben. ha ezeket betartod, tehat teljesen anonim, nem ismernek fel akkor miert ne?

2014. okt. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Szerintem kellene csinálni loom bands próbavideót amit csak a szüleidnek mutatnál meg. Csatornához nem kell teljes nevet megadni elég egy "felhasználónév" is. Sok videós nem az igazi nevét adja meg mint pl.:Lszajmi, creffer, sirius és még sorolhatnám. Arc nem kell a videókba mert attól nem lesz jobb a videód. Loom bandsnél meg elég a 2 kezed. Csinálj akkor így a kitalált névvel, arc nékkül egy videót, majd mitasd meg a szükeidnek. Remélem segítettem!
2014. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Tudom nem szép dolog, de én egész egyszerűen tojnék a fejükre és megcsinálnám. Ne mondja nekem senki, hogy a szülők nélkül nem lehet megcsinálni! Gondolom nem a személyi igazolványuk fénymásolatát kérik el, hanem mondjuk egy e-mail címet. Csinálsz egyet és engedélyezed magadnak, ennyi. Nem tudom, miért kell ebből ekkora cécót csinálni. Én meg sem kérdeztem volna. 27N
2014. okt. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Én meg sem kérdeztem volna.

Ez a te hobbid lenne, és ha neked ez örömet okozna, és jó időtöltés, akkor nem értem miért kell az ilyesmit tiltani.

Én is szeretek mindenhez engedélyt kérni a szüleimtől, de ha ilyenről lenne szó, természetesnem venném, hogy belefogjak.

17/L

2014. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!