Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha anya és apa...

Mit csináljak ha anya és apa nem engedi?

Figyelt kérdés
Már rég youtube videós akartam lenni,főleg ilyeneket raktam volna fel mint sims3 videók, meg ilyen játék bemutatósokat, amibe még az arcom se látszana. Egyik nap megkérdeztem a szüleimet hogy hozhatok- e létre csatornát a youtube-on? Erre csak annyit válaszoltak hogy nem. Kérdezgetem őket de nem mondják hogy miért nem. Tényleg szeretnék videós lenni mert úgyérzem hogy ezeket meg kell osztanom a világgal, mivel érdekes dolgokat csinálnék a simsbe és a karkötőgumis készletemmel is tehetséges vagyok, és rendesen elmagyaráznám hogy hogy kell csinálni, mert a magyar gumis videók elég egyszerűek és én lehetnék az a videós akinek van nézetsége, mert sok jót csinál, szerintem ti is szívesen néznétek a videóim. Bocsi kicsit hosszú lett,de mindent le akartam írni. Légyszi segítsetek!:-) válaszotokat előre is köszönöm!

2014. okt. 31. 09:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

*természetesnek

Bocsi elírtam

2014. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Az elso vagyok, az irasod alapjan azt gondoltam, hogy max 12 eves vagy.. 17 evesen minek kersz ehhez engedelyt? Csinald, nem kell elmondani a szuloknek, nem vetkozni fogsz.
2014. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Egy év múlva már jogilag felnőtt ember vagy, így azért elég erős, hogy olyan dologtól tiltanak el, amit a 10 éves kor körül szoktak behatárolni. Én azt mondanám, hogy ha van annyi privát szférád, hogy feltűnés nélkül csinálhatod, akkor vágj bele. Arcot, nevet pedig ettől függetlenül ne vállalj a videókban, felesleges és csak károd lehet belőle.
2014. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Na? Lett valami fejlemény?
2014. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdést, nagy nehezen, de megengedték! Köszönöm mindenkinek a válaszokat:-) és még egy kérdés, mi legyen a felhasználónevem?ti milyen felhasználónevet adnátok meg? Kedvenc film, vagy zene, banda stb...?
2014. dec. 7. 09:32
 26/27 anonim ***** válasza:
Mi lett a csatorna neve?
2014. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Istenem -.-
2015. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!