Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a barátomat, mit...

Megcsaltam a barátomat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elmondtam neki, természetesen borult a bili. Volt minden, aztán a vége szakítás lett. Persze ez várható volt. Szó nélkül tűrtem mindent, amit a fejemhez vágott, igaza volt. Azóta is ha a környezetem bánt ez miatt, egy szót sem szólok vissza. A családom is tud mindent, ők sem dagadnak a büszkeségtől, hogy ilyen ribi lányuk van. Úgy voltam vele, hogy nem baj ha szenvedek mert megérdemlem, de már kezdek nagyon kikészülni. Az iskolába csak testben járok már be. (érettségi utáni szakmát tanulok) Rengeteg karót begyűjtöttem és kicsit sem hatott meg. A család persze ki van rám akadva, azelőtt egy hármas négyes szintet mindig produkáltam, volt, hogy még jobbat is néha. 20/L (2 éves kapcsolat volt)
2014. okt. 31. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nézd, a félrekúrás egy dolog, szakított veled, tiszta sor, de a jövődet nem kellene elkúrni, mert az jobban fog fájni.
2014. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bence_ ***** válasza:
39%
Miért választottál mást, mit kaptál ott amit a lapcsolatodban nem?
2014. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Nézd, ez a saját hülyeséget volt. Ne várd hogy akárki is sajnáljon miatta. Megcsalás és megcsalás között nincs különbség. Ha annyira rossz volt a kapcsolatod hogy idáig jutottál, szakítani kellett volna és most nem nézne rád mindenki ferdén. Ha meg nem volt gond a kapcsolatoddal, akkor extrán igazuk van. Én erre nem tudok mást mondani, mint hogy viseld. Az, hogy rontasz az iskolában, az önsajnálat jele. Kezd el tanulni és folytasd ahol abbahagytad, mert saját magaddal cseszel ki. Ez az igazság.
2014. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
15%

Mindenki játssza a szende szüzet,de totál ledöbbennél,hányan teszik meg ugyanezt a környezetedben,természetesen sunyin titokban gerinctelenül.

Becsülendő,hogy elmondtad,a barátod kisfiú még ahhoz,hogy felfogja ennek jelentőségét.

Ne marcangold magad emiatt,pasizz be minnél hamarabb,és felejts..:-)

2014. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bátor vagy. Ritka hogy valaki felvállalja a tettét és annak következményét is. Nyilván ettől még nem vagy megdicsérve, de az biztos, hogy nem lenne szabad elhagynod magad. Muszáj tovább tanulnod és csinálnod a dolgod. Majd szépen lecseng ez a dolog, megszűnnek a beszólások, megnyugszik mindenki és az élet - sajnos vagy nem sajnos - de megy tovább.
2014. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!