Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a barátomat. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat. Most szörnyű bűntudatom van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

megcsókoltam egy másik fiút...

de csak mert a barátommal 3 hete nem találkoztam a munkája miatt és ezidő alatt alig beszéltünk, alig válaszolt nekem, a haverjaival viszont rengeteget volt bulizni esténként munka után szinte minden nap. azt se tudom mit csinált, nem mesélt semmit..


2014. okt. 19. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki, aztán szakítsatok, mert ez így nem kapcsolat. :D
2014. okt. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor azért csináltad mert elhanyagolt.Beszéld meg vele,és mond el neki azt amit itt leírtál.
2014. okt. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Enyhítsd a bűntudatod, csald meg velem :-)

Egyből elfelejted a csókot...

2014. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3-mas, ez aztán a módszer.. :D
2014. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 scmIII válasza:
23%
En a baratnomet csaltam meg...:( de elmondtam beszeltunk megbocsajtott reszegen visszacsalt en is megbocsajtottam es ujra egyutt :)
2014. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
6# egészséges kapcsolatnak tűnik valóban...
2014. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tedd meg újra.
2014. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!