Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a barátomat! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat! Miért van megsértődve, ha már 3 hónapja nem képes velem szexelni?

Figyelt kérdés

Mondtam neki,ha nem hajlandó kielégíteni akkor keresek mást aki megteszi helyette.Meg is tette,többször is.Sokszor mondtam neki és beszéltem róla,hogy változtason mert lefogok feküdni mással ha ő nem teszi meg.Csinos és ápolt jó alakú lány vagyok,de neki nem kellett.


19/L


2014. okt. 6. 08:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
70%
Mert megcsaltad. Áj gessz. Szakitás után kellett volna mást keresni.
2014. okt. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
Ügyes vagy !!!
2014. okt. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
azon sértődött meg, h el is mondtad neki, hogy megcsaltad, vagy egyáltalán érdekel, hogy min sértődhetett meg, hogy nem szexel?
2014. okt. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor reménykedem benne igazán, hogy ez egy kamu kérdés, mert ha nem, akkor átkozom a generációm és félem a jövőt...
2014. okt. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Ha neked más igényeid vannak szex terén akkor dobni kell.

3 hónapig nem szexelt veled a megcsalás előtt akkor vagy mással dug, vagy egy nyomi...

2014. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
26%
Szánalmas vagy.
2014. okt. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
74%

Ha a férjed (ha ugyan lesz) mondjuk betegség miatt nem tud majd veled szeretkezni akkor szó nélkül lefekszel mással, és otthon hazudozol majd neki?

Ez szerinted megoldás???


Ha egy férfinak terhes a felesége és valamilyen okból 9-11 hónapig egyáltalán nem szeretkezhetnek akkor szerinted rendben van, hogy a férfi szeretőt újít?


Rendben van a sunyizás, hazudozás, fájdalom okozás puszta önzőségből, mert neked éppen szexéhséged van?

Hol itt a korrekt játék?


A párkapcsolaton kívüli szex EGYETLEN esetben van rendben: Ha mindketten áldásukat adták rá, kvázi megnyitják. A megcsalás NINCSEN rendben!

2014. okt. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
73%
Mert lehetett volna benned annyi, hogy elobb szakitasz, es csak utana fedezteted magad.
2014. okt. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
50%
Gerinctelen vagy attól függetlenül hogy már régóta nem szexelt veled.
2014. okt. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Ok akkor legyen ribb.nac meg gerinctelen.Nem fogok 19 évesen aszkéta,apáca életmódot folytatni bocsi,de arra ráérek 60 évesen is...
2014. okt. 6. 09:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!