Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat de nem merem elmondani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szexeltem egy pasival de utána nem lett belőle semmi mert én csak szexelni akartam ő meg félre értett de egyébként már egyszer régebben megcsaltam és azt megbocsátotta de ezt ha megtudná nagyon kiakadna és nem akarom,hogy megtudja de elgondolkoztam,hogy lehet már csak megszokásból vagyok vele kényelemből, nem is szeretek szexelni vele olyan furcsa nem kívánom nem is megyek el soha rég óta, meg nem is nagyon foglalkozik velem nem tudom szeretem de unalmas nagyon és ő nem tesz semmit ,hogy jobb legyen én meg már egyszer ezt végig csináltam azt mondtam neki,hogy remélem méggyszer nem kell ezt végig csinálnom de úgy látszik ennek vége de valamiért nem merek szakítani.
2014. okt. 27. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esetleg hagyd el....
2014. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne mondd el.
2014. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hülye pic.sa vagy
2014. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jaj most direkt rákened az egészet, hogy ő az oka , hogy te megcsaltad.

Nagy gerinctelenség volt elsőre is de másodjára....

2014. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lett volna egyszerűbb elhagyni és aztán kefélni mással... Mondd el neki hagyd hogy kidobjon és ásd el magad
2014. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a megcsalás a legnagyobb probléma...


Azt nem értem, miért vagy még vele? Csak megszokásból, és kényelemből vagy vele, nem kívánod, unalmasnak is tartod... ami nem megy, ne erőltesd! Mitől félsz?

2014. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 RRR ***** válasza:

és akkor mi a búbánat tart mellette?

mond el és egyszerűsödik a szakítás ,mert páros lábbal fog kirúgni

2014. okt. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értem miért félsz szakítani,nem szereted,unod,nem jó vele a szex sem.Ez már nem kapcsolat.
2014. okt. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én sem tudom miért vagyok vele félek, pedig bármikor találok új pasit de az a baj túl sok minden köt össze minket:S
2014. okt. 27. 22:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Amik összekötnek titeket, azok már csak emlékek... a múlt. Lépj tovább!
2014. okt. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!