Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 4 éve vagyunk együtt, tegnap este elmentem egy buliba, ahol voltak páran..összegyűlt egy jó kis társaság...a barátom nem tudott jönni mert túlórázott. Engem pedig elengedett egy kicsit kiruccanni. Ott a társaságban volt egy srác akivel szemeztem...röviden tömören, ettünk, ittunk...az alkohol hatott...felmentünk a szobába és megtörtént minden...reggel mikor mellette ébredtem szörnyen éreztem magam. Egész nap sírtam, a barátom kérdezgeti, hogy mi van, most is itt vagyok bezárkózva a wc-ben és sírok.

De valahol belül azt érzem, hogy nem bántam meg...mert jó volt...de nagyon szeretem a barátomat és vele akarok lenni...de nem merem neki bevallani ezt a tegnapi esetet.


Nagyon szeretem...de nem érzek megbánást...miért?

mi lehet velem?


23/L a barátom 27 éves.


2014. aug. 27. 18:31
1 2 3 4
 1/32 Jázi :) ***** válasza:
100%
Ezt így mond el neki és kérdezd meg tőle,hogy vajon miért?
2014. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
8%
Ne mond el neki,ha nem tudja akkor nem fáj,ahogy a dal is mondja
2014. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki. Egyszer úgyis kiderülne, így legalább az melletted fog szólni, hogy őszinte voltál. De biztos nem fog örülni...
2014. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%

Azért nem érzel megbánást, mert nem szerelmet érzel, hanem "megszokást" amire azt hiszed hogy szereted...Most lehet h én vagyok a "maradi" de valahogy nekem már attól bűntudatom van, ha csak a megcsalásra gondolok (volt anno jelentkező), a másik meg szerintem a pia nem kifogás...Aki részegen megteszi, az megtenné józanul is.

A másik meg szerinte a párod már tuti levágta...


N24

2014. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
11%

jajj, tegnap majdnem én is az enyémet.. tudom, h mit érzel, de végül én kibírtam, h nem. először az életben történt ilyen... :(


szerintem mondd el neki, igaz h lehet szétmegy veled de tiszta lesz a lelkiismereted....

2014. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Nem szereted, ilyen egyszerű. Elmondod neki és csomagolsz, ha szerencséd van akkor ő is bevallja, hogy félrelépett és megbeszélitek.
2014. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
*szerintem
2014. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Hasmenésed van? Már lassan ismét este van. Nem mondom jól bírod reggel óta a wc-t.
2014. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Ha nem érzel megbánást, akkor mi a f-szé bőgsz?

Hagyd el, jobban jár a barátod, ha még most szakítotok!

2014. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%

"valahol belül azt érzem, hogy nem bántam meg...mert jó volt...de nagyon szeretem a barátomat és vele akarok lenni"


Nem érzed ezt ellentmondásosnak?

Hazudsz neki, és magadnak is.

Nem kell bevallanod neki, egyszerűen csak találj ki valami fa***ságot, mint amit a lányok ilyenkor szoktak, és hagyd el, hadd találjon rá valaki, aki hűséges is, és tényleg őt szereti, igazán, nem csak mondja.

2014. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!