Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden párkapcsolatban lévő...

Minden párkapcsolatban lévő férfi flörtölget más lányokkal? Mi a véleményetek erről (nők és férfiak válaszát egyaránt várom)?

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem még sose volt olyan pasim (és a férjem sem) aki flörtölgetett volna más lányokkal, mialatta járunk... Ezért én úgy gondolom, hogy sértő, megalázó...


Vagy csinálja úgy, hogy a társa ne vegye észre. (Mert hát végül is ha csak komolytalan flört, akkor nem árt, viszont a másikat nagyon könnyen megbánthatja vele).

2014. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem minden férfi és nem minden nő.

Nem a nemtől függ, hogy valaki flörtöl-e vagy sem.

(Persze az is fontos, hogy kinek mi számít flörtölésnek.)

2014. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
A párom olyan hogy azt sem tudja mi az hogy flörtölni... szóval ezzel nincs gond. Meg amúgy sem érdekelték a csajok soha... szerencsésnek érzem magam hogy én lehetek az első és egyetlen. :)
2014. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem mindegyik.
2014. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Vannak flörtölős emberek, de amíg a társát nem bántja meg, és nem megcsalásról beszélünk, miért ne. Egy hosszútávú kapcsolatban szerintem fontos, hogy érezzük, másnak is tetszhetnénk, ez jót tesz a nőiességnek, férfiasságnak.
2014. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom szokott ,,csajozni". Tudom, mert mindig elmondja, udvarolgat a lányoknak, aztán persze nem történik semmi. De valamit mégis jól csinál, mert egyáltalán nem vagyok féltékeny. Sosem felejti el mondani és mutatni, hogy mennyire szeret. Inkább poénból ,,hülyíti" a lányokat, akik meg csüngnek a szavain, mert nagyon jól el tudja magát adni. Szerintem ez inkább vicces. Én is szoktam flörtölgetni. Amúgy nincsen benne semmi, szerintem, nem akarom és nem is tudnám megcsalni őt, de jól esik a hiúságomnak, ha látom, hogy tetszem valakinek, és ezzel a barátom is így van.
2014. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 21:41

Csinálj valamit a karakterkódolással...

Kérdező, pont annyi pasi flörtölget, mint nő. Semmivel sem különb sem egyik, sem másik.

2014. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez a csajokra marmint AZ én volt csajaimra FIGYELEM:ez nem álltalánositás csak én eddig ezt tapasztaltam:)
2015. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!