Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Hogyan bizonyítsak a...

Hölgyek! Hogyan bizonyítsak a feleségemnek? 4 hónapot eltöketlenkedtem!

Figyelt kérdés
Az az igaszság,hogy 4 hónapja elveszítettem a munkámat.Nagyon megviselt a dolog,aztán szépen lassan belepunnyadtam,az önbizalmam is elment ezáltal.Kezdem össze szedni magam és vannak próbálkozásaim,de nagyon ingadozó,feleségemen látom,nehezzen bocsájtja meg ezt a 4 hónapot.Már nagyon sok helyre elküldtem az önéletrajzomat,számtalan interjúra is elmentem,de valami hiba még van a gépezetbe,pedig próbálok pozitív lenni.Mindig ápoltan,tiszta,új ruába megyek interjúra,de néha úgy érzem vannak helyek ahova hülyéket keresnek.Már arra is gondoltam inkább sajnáltatom magam az interjúkon,talán megsajnálnak vagy nem tudom.
2014. nov. 6. 16:17
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ami kimaradt,természetesen a házimunkát elvégzem és segítek itthon,de tudom hogy ez ideig óráig lesz elég.
2014. nov. 6. 16:18
 2/18 anonim ***** válasza:
Jó neked, engem 4 hónap alatt öszvissz 2 interjúra hívtak be. 27 éves fejjel a szüleimnél élek.
2014. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Ne aggódj,szerintem látja a törekvésed.Ha csak otthon ülnél és vakargatnád,akkor lenne gond.
2014. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Utolsó!Az a baj hogy az elmúlt 2 haónapba azt csináltam,nagyon belesüppedtem.Jó ok,a házimunkát mindig elvégzem,meg persze elmegyek ide oda interjúkra és küldözgetem minden fele.De nem tudom meddig tolerálja ezt nekem.
2014. nov. 6. 16:35
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Azt könnyen elhiszem, hogy egy kicsit csúnyán szólva "belekényelmesedtél" a helyzetbe. Azonban mellette próbálkoztál is. Ezt biztosan ő is látja, nem kell ehhez női vélemény. Az önbizalom nagyon fontos ne add alá, a méltóságod maradjon meg majd eljön az a helyzet amikor találsz állást. Szerintem az fontos dolog, hogy ne ő neki kelljen istápolnia téged. :D 21/f
2014. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Ha tényleg mindent megteszel, azt a feleséged is látni fogja. Nem csak rajtad múlik.

De az othoni munkákban vedd le róla a terhet!

2014. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
*otthoni
2014. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
A sajnáltatást felejtsd el, arra egy munkáltató se vesz föl.
2014. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

ma 16:41


Azt természetes megteszem.Semmit nem kell itthon csinálnia.Már ez is ciki hogy házimunkát kell végeznem és anyagilag nem tudok beszállni a háztartásba,ok van félretett pénzem,de kb 1 hónap és kiürül a kassza.

2014. nov. 6. 16:46
 10/18 A kérdező kommentje:

ma 16:45


Természetesen én sem gondoltam komolyan.De volt egy interjú még kicsit jobb idő volt,a f@zinak kb a kapa kilógott a szájából,interjúra rövid nadrágba jött és croks papucsba,zokniba.Sütött róla az igénytelenség.Na mindegy.Ilyen emberek kellenek ezekszerint.Természetesen őt vették fel.

2014. nov. 6. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!