Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha szoktam mondani a feleség...

Néha szoktam mondani a feleségemnek a telefonban hogy kívánom. Ti szoktatok ilyet mondani a férjeteknek/feleségeteknek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem telefonban, mert ha dolgozunk ritkán beszélünk telefonon, másnem felhívom munka után, hogy elmegyek vásárolni, kell-e neki még valami azon kívül amit előre megbeszéltünk stb., vagy épp mukahelyen beszélünk, ahol ő sem tud úgy elvonulni és én sem. de előfordul, hogy ha éppen sétálunk, vagy valahol vagyunk, akkor elmondom neki ha éppen kívánom, természetesen nem mindenki előtt hangosan. :D Otthon meg nem mondom, hanem cselekszem...:)


25/N

2014. szept. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Telefonban nem szokás ilyeneket modani, mert a másikat (is) kellemetlen helyzetben hozhatod, ugyanis sosem tudod, hogy hallja még rajta kívül.
2014. szept. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer mondtam ilyet, hatalmas röhögés volt a reakció, azóta nem mondok. A röhögés nem tőle jött, hanem mint kiderült, kocsiban ült kihangosítóval és két kollégával. :)
2014. szept. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Telefonban nem igazán van rá mód, de pl. sms-ben szoktuk rendszeresen. :)
2014. szept. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze ,mondunk ilyeneket a férjemmel egymásnak ..sőt még cifrázzuk is :P .. nálunk olyan veszély nem fenyeget ,hogy kellemetlen helyzetbe hozzuk egymást ,hiszen más előtt nem hangosítanák ki a telefont .
2014. szept. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor akkor is lehet érteni amit mondanak valakinek, ha nincs kihangosítva!!!!
2014. szept. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
És akkor mi van ??? Szerintem nem ciki ..annál inkább az ,ha üvöltözés vita hallatszik a vonal másik végéről !
2014. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Normális teljesen. De én is inkább a néha spontán elejtett ilyen jellegű sms-ek híve vagyok.
2014. szept. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Naná, hogy szoktam. Míg volt párom. :-) Szerette, viszonozta. Szerintem ez ugyanolyan jól tud esni mint az hogy szeretlek, stb... 40/nő
2014. szept. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sms,mms,emil. Meg telo.
2014. szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!