Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyapam meghalt,800 km-re...

Nagyapam meghalt,800 km-re lakok töle, elmenjek a temetesere?

Figyelt kérdés

Van egy 5 es fel eves kisfiam is, nehezen birna a hosszu utat.

Nagy illetlenseg ha nem megyünk, csak koszorut küldünk ?


2014. nov. 7. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a kisfiad fontosabb, ennyit utazni mindenkinek macera. Ha nem mész el, nem jelenti, hogy nem szeretted.
2014. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Eloszor is reszvetem! Messze vagy es kisgyerekkel, nem lesz semmi, bisztos megertik!

Amugy nekem is tavaly meghalt es nem tudtam elmenni gyerekek kicsik es 10 ora az utazas. Meg is ertettek es anyu vett az en nevembe is egy koszorut.

2014. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Ez nem elsősorban illendőség kérdése úgy gondolom...

Az a kérdés, ha megteszel az elmenetel érdekében mindent és így sikerülne (nem ismerem nyilván a körülményeket - és meglehetősen nagy a távolság is - de pl. a gyermekre ideiglenesen más vigyázna addig, neki nem annyira szükséges mennie), ámde nem mész el akkor ezt hogyan tudod lerendezni magadban onnantól kezdve. Ezt viszont csak te tudod megválaszolni, itt nem fogja tudni megmondani senki.

Egyébként ismeretlenül is részvétem.

2014. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

És ha csak te mennél? 5 és fél évesnek nem való a temetés, főleg ha alig ismerte. Nálunk tuti a férjem maradna a gyerekkel én meg elutaznék. Nem bírnám ki,h ne búcsúzzak el, főleg ha nem voltam ott vele az utolsó óráiban.

De nyilván attól is függ, milyen volt a kapcsolat, mennyire volt jó nagypapa, mennyire közel álltatok egymáshoz.

2014. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen mindenkinek az öszinte valaszokat es a reszvetet ! Egyedül fogok menni ! Nagyon szerettük egymast a tataval, egyszem unokaja vagyok. A kisfiamra lesz ki vigyazzon.
2014. nov. 7. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Részvétem, és szerintem is jobb, hogy elmész. Én tavaly Londonban voltam, mikor meghalt az unokatesóm, hazajöttem, aztán a temetés utám a mamám is. Akkor mondta apukám, hogy az övére már ne jöjjek haza, de úgy éreztem, hogy később bánnám, ezért még egyszer hazajöttem egy napra. Jobba volt utoljára elbúcsúzni.
2014. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
főleg ugy hogy egyszem unoka voltál, illene ekkora áldozatot hozni....
2014. nov. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!