Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Emiatt el kéne válni? Miattam...

Emiatt el kéne válni? Miattam menjenek szét?

Figyelt kérdés
A szüleimről van szó. Apam mindig is indulatos ideges türelmetlen ember volt. Eddig sose bántott fizikailag csak üvöltözött trágárul beszélt és elhordott mindennek ami nagyon rosszul esett de tul tettem magam rajta. Ma viszont eljutott odáig hogy úgy megütott engem hogy még mindig ott van a tenyérnyoma nagyon fáj és ráadásul úgy hogy én a szobámba tanultam, bejött és rámszólt ő értett valamit nagyon félre elgurult az agya es megütott teljes erejéből aztan olyanokat mondott hogy egy hazug kis gec! Vagyok és nyugodtan menjek anyámhoz árulkodni és elvette a telefonom. Anyummal beszéltem és megmondtam neki hogy én már nem bírom tovább és hogy el szeretném ha válnának, mert már félek tőle és sose hittem volna hogy idáig eljut, és mikor anyum számon kérte neki is mondta hogy igen jó erősen megütott úgy kellett nekem, de anyum még mindig nem akar elválni tőle mert a ,válás nem megoldás erre' szöveggel tukmál folyton. Kérdés az hogy mit tehetnék mert apamát már 1000 szer próbáltam megváltoztatni de ő ilyen és ez ellen semmit se tehetek ilyen a személyisege nem is latja nem akarja beismerni szerinte o mindig helyesen cselekszik. Köszönöm annak aki végig olvasta, és remélem valaki tud segíteni
2014. nov. 16. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Hasonló volt nálam is, mondjuk nekem el is váltak, szerencsére anyum megértette, meg persze más okok is voltak. Szerintem ülj le értelmesen beszélgetni anyukáddal. Ha ugyanezt mondja ,mert ő még szereti apukádat, akkor fordulj a gyámügyhöz. Lehet most egy pofon ,de később már nem csak egy lesz. / tapasztalat/
2014. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Mennyi idős vagy ? Esetleg nem tudsz elköltözni barátokhoz nagyszülőkhöz valahová ?? Mert otthon nem fog változni a helyzet szerintem jobban jársz ha inkább elmész
2014. nov. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 RRR válasza:

semmit

lelépsz amint lehet

2014. nov. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
7%
Inkább menj össze...
2014. nov. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen családi háttérrel még miniszterelnök is lehetsz Magyarországon.
2014. nov. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%

Ha kamu az egész: Azért komolyan mondom most az agyamat eldobom itt az egyes unatkozó tiniket??? Nektek nincs jobb dolgotok, mint itt fárasztani a jó népet az idióta, gusztustalan kérdéseitekkel???


Ha nem kamu az egész: te még is kinek hiszed magadat??? Vajon miért nem írtad le, hogy mit is értett apád félre??? Kiket akarsz hülyének nézni??? Egész életedben kaptál egyetlen pofont és apádat vmi hihetetlen nagy állatnak akarod beállítani??? Jól mondta anyukád, hogy nem megoldás erre a válás, erre az megoldás, hogy téged kell jobban megnevelni, és ne te akard már a szüleidet irányítani, megnevelni!!! Hihetetlen!!!

2014. nov. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, ha valaki bántja a gyengébbet.

Apudat lenyugtatná egy törött kulcscsont. Az segít az ilyen elmeháborodottakon.

2014. nov. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
7: te, ha a gyerekednek életében először lekeversz egy pofont, mert rossz volt, akkor örülnél neki, ha után a gyereked ilyennek állítana be? Hány lázongó gyereket láttál, aki bevallotta volna másoknak, hogy megérdemeltem a pofont??? Azért felnőttként ezek neked is eszedbe juthatnának, már ha felnőtt vagy, de az írásaidból annak tűnsz.
2014. nov. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

ma 08:59

Jah, kaptam taslit én is. Csak nem mindegy, miért.

(Lepuffantottam a szomszéd macskáját - szerintem a kérdező tizedannyit nem csinált)

2014. nov. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mennyi rosszindulatú kommentelő van itt. Látszik hogy fogalmatok sincsen milyen az amikor egy gyereket az az ember bánt, aki számára az isten kéne legyen.

Lelki terrorról se hallottatok? A kérdező azt mondta , az apja rendszeresen bántotta a szavaival, mindog kiabált vele, lehordta mindennek, szerintetek lelkileg ezzel nem bántotta? Az ilyen gyerekekből lesz a legtöbb öngyilkos. Mert nem tudják feldolgozni hogy aki biztos pont kéne legyen az életükben, az összeroppantja őket.

2014. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!