Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom a szakítás után majdnem egy évvel képtelen leakadni rólam, mit tegyek? Félek hogy miattam megöli magát.

Figyelt kérdés

Ugyan semmi jel nem utal arra, hogy öngyilkosságot fontolgatna, de 9 hónapja szokott le a drogokról, és érzelmileg iszonyat labilis. Tegnap szakítottam a pasimmal, és most ezt valahogy megtudta az exem...Már sokszor elmondtam neki, hogy nem vagyok belé szerelmes, képtelen lennék újra vele lenni, mert egyszerűen nem megy. De még mindig reménykedik, és aggódom, hogy újra a drogokhoz, alkoholhoz nyúl, vagy pedig önkezével vet véget az életének. (volt példa rá hogy begyógyszerezte magát, 10 nap pszichiátria) Folyton azzal jön, hogy nem tud nélkülem élni, én vagyok élete szerelme, a kezdet és a vég, meg még sorolhatnám. Mióta szakítottam vele, otthon ül, nem tanul, nem dolgozik, nem eszik, nem alszik, szóval szépen lassan teszi magát tönkre, és nem tudom megértetni vele, hogy majd lesz neki nálam jobb úgyis. Mit tegyek? Nem akarom a fél életemet azzal tölteni hogy aggódom érte, nehogy megölje magát


20L 21 F



2014. jún. 12. 02:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Jelentsed fel. Az őrszobán majd vigyáznak rá.


Egyik ismerősöm volt ebben a szituban, neki pechje volt, mert a pasi amikor érezte, hogy kifelé áll a rúdja, kilyukasztotta a gumit és felcsinálta a csajt, aki most elvetetni se tudja a gyereket már, mert későn vette észre.


Na. Szóval te szerencsésebb vagy, ne hagyjad magad érzelmileg zsarolni, szarjál bele magasról, nem magad miatt szeret ez téged, hanem önmagáért, a viselkedéséből itélve, önző alaknak tűnik. Bőven elég ok arra, hogy tojjá' rá.

2014. jún. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vagy önző, vagy elmebeteg. Ez a gyászhuszárság nem normális. Főleg egy éven át.
2014. jún. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát elég gáz, hogy annyira sem veszi rá magát, hogy elmenjen dolgozni, és ne az anyjának kelljen eltartania 21 évesen. Meg nem rossz pasi, simán akadna minden ujjára egy csaj, ezért nem értem.
2014. jún. 12. 02:51
 4/15 anonim ***** válasza:
Na, privizz ide egy képet a pofidról, hadd lássam, hogy mire ez a nagy felhajtás a részéről.
2014. jún. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez a probléma mélyebben van, mint az irántad érzett szerelme.

Nem jött rá még a családja a neki való segítségre?

Van anyagi keret rá?

2014. jún. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Anyagi keret meglenne az orvosra. Most, jobb ötletem nem lévén, írtam egy levelet az anyukájának, hogy szerintem itt mélyebben van a probléma gyökere, mint azt hittük/hisszük, és hogyha kell, segítek orvost találni akár a fővárosban, mert én itt élek már. Ez nem állapot, hogy csak stagnál azóta. A drogokról leszokott, de azóta meg engem nem tud elfelejteni, és pár hónappal azelőtt, hogy én szakítottam vele, meghalt az édesapja, akit példaképének tekintett. (hozzáteszem alkoholista volt az öreg, az vitte el) Emellett valószínűleg a családjuk kettészakadása okozza nála még a bajokat, 16 éves volt, amikor az anyja egyik napról a másikra összepakolta őket és elköltöztek, mert már az anyjuk nem bírta az alkoholista, játékgépfüggő apjukat elviselni...
2014. jún. 12. 03:14
 7/15 A kérdező kommentje:
Tehát lehetséges, hogy ezek a függőségre való hajlamok genetikailag kódolva vannak bennünk apai ágról, elég sok családi sztorit hallottam annakidején.
2014. jún. 12. 03:15
 8/15 A kérdező kommentje:

Kódolva vannak BENNÜK*

Késő van, elírtam :)

2014. jún. 12. 03:17
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért hagytad el?
2014. jún. 12. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mert a drogfüggősége miatt soha nem figyelt rám, nem foglalkozott velem, és megismertem egy másik srácot(akivel tegnap lett vége). Elhagytam a másikért aki meg tudta adni amire szükségem volt minden téren. Meg mert a drogos exemet akkor már pár hónapja nem szerettem. Csak úgy lézengtem mellette, havi 2-3 alkalommal láttam, és az nem volt állapot. A többi idejét drogozással töltötte. Megrohadtam volna mellette.
2014. jún. 12. 03:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!