Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél évig kilehet bírni a...

Fél évig kilehet bírni a párod nélkül? Kibírnád nélküle?

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 07:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Mint írtam nem kefélnék félre, hanem szakítanék előtte, legalábbis így gondolom, nem voltam ilyen helyzetben, nem is akarok, lehet kibírnám, de nem próbálnám meg.


Véleményt kérdeztél, nekem az a véleményem, hogy nem normális az, ha fél évig nem lehetek együtt azzal akit szeretek, nekem a skype, telefon SMS stb... kevés egy kapcsolat fenntartásához.


Nekem a párom a férjem, ha valamiért felmerülne egy ilyen helyzet, akkor vagy mennénk mindketten, vagy nem menne egyikünk sem. Ezt nem csak úgy írom, mi beszéltünk már ilyenről, hogy mi lenne ha felemrülne egy hasonló helyzet, nem mennénk egymás nélkül.

2014. nov. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Én mondtam hogy én kérdeztem ezt tudom,és el is fogadom az álláspontodat,csak az írás alapján nekem az jött le,hogy tuti megcsalnád.De lehet csak félre értettem.

Akkor is mennél,ha mondjuk a párodnak itt nem lenne munkája,de te neked mondjuk jó munkád lenne és keresnél vagy 200-300 ezer ft-ot?Feladnéd azért??Azt nem akarom elhinni hogy a jól fizető állásodat csak úgy feladnád a mai világban.

2014. nov. 18. 11:43
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Miután mindkettőnknek jól fizető állása van, egész jó diplomával (jog, építészmérnök), kevés az esélye annak, hogy hosszú távon valamelyikünk munka nélkül maradna. Arra az időre, amíg valamelyikünk munkát keres, kicsit összébhúznánk magunkat és esetleg hozzányúlnánk a megtakarításokhoz. Igaziból már az egyikünk fizetéséből is fenn tudjuk tartani magunkat, csak nem tudnánk már abból félretenni.


Ha pedig mindketten munka nélkül maradnánk, akkor megint ott van a lehetőség, hogy tudunk közösen mozdulni.


Egyikünk tervében sem szerepel a külföld.

2014. nov. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Oké akkor nem értetted a kérdést:)Szóval tegyük fel,elveszítenéd a munkádat,és diploma ide vagy oda,de a párod nem tudna itthon normális fizetésért elhelhelyezkedni,már nem lenne megtakarításotok sem,maradna tehát a külföld,hogy mennie kellene.De azt mondaná hogy ő nem fog elmenni 80 ezer ft-ért,és mondjuk már hónapok óta nem lenne munkája itthon,tehát más választás nem lenne,de te itthon keresnél vagy 300 ezer ft-ot.Na akkor hogy döntenél?(feltételesen)
2014. nov. 18. 12:05
 15/25 A kérdező kommentje:
*mármint a párod veszítené el a munkáját
2014. nov. 18. 12:06
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

De értettem a kérdést!


Kibírnám e nélküle? NEM


Azt hiszem megválaszoltam, a másik kérdésedre meg a mi lenne ha megírtam, hogy ez a szituáció nem merülhet fel a mi élethelyzetünkben. Ha ezt nem akarod megérteni, nekem nem baj.


Nem maradnék fél évig a férjem nélkül. Ettől függetlenül sokan megcsinálják és teljesen jól működik. Ha nálatok ilyen helyzet állt elő, hogy fél évig külön lesztek, kívánom, hogy túléljétek ezt az időszakot.

2014. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

Ja amúgy meg ezen a 300.000 forintos fizetésen lovagolsz, azért abból kényelmesen el lehet élni...


Nem akkor sem mennénk egymás nélkül, nem értem ezt miért nem lehet megérteni.

2014. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Figyelj,nem akarlak sértegetni,de diplomád van,nem akarom elhinni hogy nem érted mit kérdezek?!

Azt kérdeztem,a párod kimenne mindenképpen,még egyszer mondom,feltételezve!Te itthon keresel mondjuk netto 300 ezret,de ő csak ott találna normális munkát!Felrugnád ezért a biztos állásod vagy nem??Erre válaszoljál már!:)Ennyire nehéz?:)

2014. nov. 18. 12:15
 19/25 A kérdező kommentje:

ma 12:13



Ne haragudjál,de teszed a hülyét vagy tényleg az vagy?:))

Pont ez a lényeg,hogy a jól fizető állásodat kellene itthon felrugni,vagy cserébe nélkülözni fél évig,de cserébe keresne mondjuk tisztán a fél év alatt 4 millió forintot.De mondjuk ő nem akarna itthon elmenni 80 ezerért.

2014. nov. 18. 12:17
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

Mondd te tényleg nem érted, hogy nem menne ki?


De tegyük fel feltételezzük. Megnéznénk, hogy nekünk közösen mi lenne a legjobb és az alapján döntenénk, hogy megyünk vagy maradunk.


Kérlek értsd meg, hogy nem vállalnák be egymás nélkül fél évet, mert szerintünk ez nem normális egy kapcsolatban, főleg nem egy házasságban. Nekünk ez a véleményünk, másnak meg más.

2014. nov. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!