Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne jobb édesapámma...

Hogyan lehetne jobb édesapámmal a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nos...nem az a fajta kapcsolatunk van, akik örökké veszekednek, hanem picit más.Folyton úgy érzem, hogy haragszik rám. Mintha...nem is lennék a lánya..és ez nagyon fáj. SEGÍTSÉG! :(

13\L

Apum 36 éves.



2014. nov. 18. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem érzed a szeretetét? Nem érdeklődik irántad? Édesanyáddal beszélgettél már erről a kérdésről?


Szerintem anyukádon keresztül próbáld meg javítana a kapcsolatodat apukáddal. Persze ez csak akkor sikerülhet, ha ő vevő a közeledésedre. Én el nem tudom képzelni, hogy ne szeressem a lányomat.

2014. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kb. ezt érzem...csak néha van ez.Van amikor, mintha észhez térne és teljesen másképp viselkedik.
2014. nov. 20. 14:38
 3/3 anonim válasza:

Heh ugyan ezt éreztem én is :"D

Egyik este odamentem hozzá lefekvés elött és mondtam neki "szeretlek" erre Ő "én is" mondtam tovább "mond ki!" és azt mondta "Nagyon szeretlek" megölelt adott egy puszit és mentem aludni.


Azóta semmi ilyen gondom nincs és tudom hogy nem is lesz. Kb. annyi voltam mint te. :)


Ja közbe nézzed meg mittom én fog a kezét hogy érrezze hogy kellesz neki.:)

2014. dec. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!