Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális így? A szüleim...

Ez normális így? A szüleim folyton veszekednek.

Figyelt kérdés
Anyum tanár, egész nyáron itthon van. Amikor apa dolozik ( tehát nincs itthon a nap nagy észében :)) néha összevesnek vaami apróságon, de azértki lehet bírni. De amikor apa kivesz szabadságot, és elmegyünk a Balatonra, minden hülyeségen összevesznek, és egész nap azt kell hallgatnom... olyankor eszembe jut, hogy mi lenneha elválána, de még a gondolat is borzamas, de közben azt sem akarom, hogy így éljenek. Tudom, hogy ez rajtuk múlik, nem rajtam, de ők monják, hogypszichológushoz kéne mennem... mert ideges vagyok és mindig ellenséges, szerintük. De valahogy seki mással szemben nem vagyok ellenséges... De hogy várhatják el, hogy ilyen körülmények mellett én teljesen normális legyek? Egyébként suliban kitűnő voltam. 14/L
2010. aug. 22. 16:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, az idő többi részében viszont nagyon szeretem őket, é ők is engem.
2010. aug. 22. 16:36
 2/2 margoz ***** válasza:

Szerintem 14évesen már tudod hogy a szüleid téged nagyon szeretnek,és nem miattad veszekednek.elég nagy vagy már ahhoz,hogy lásd nekik nem jó igy és neked kellene segiteni öket,hogy igen is váljanak el,éljenek külön,mert igy te nem tudsz majd tanulni stb.Ha nem laknak együtt,attól te még minden nap találkozhatsz velük,gondolom nincs baja a lábadnak,és eltudsz menni ahova kell.De az is lehet hogy van köztük valami komoly vita,és ennek a feszültségét érzed,esetleg túl reagálod.

Kérdezd meg öket,hogy most aztán mi ujság?elég nagy vagy és meg érted öket,mondják el!

DE azért ne lesd minden mozdulatukat,foglald le magad .

2010. aug. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!