Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az anyukárol?...

Mi a véleményed az anyukárol? Ha egy családban szinte mindent az apa csinál, ő viszi a gyereket a különböző programokra, ő megy szülőire, anyuka meg otthon olvas

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Szomorú, hogy vannak ilyen nők... De a férfi is hibás, hogy mindent szó nélkül megcsinál és elvisel. Én is ismerek ilyen nőt, lusta, a házimunka büdös neki, és a gyerekével is aki 4 éves állandóan üvölt, és káromkodik. Azon lepődök meg mindig, hogy az ilyen nők feleségek és anyák...
2010. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
hát...elég gáz,ha már egy anya,egy nő képes így elhanyagolni a családját.az biztos,hogy a gyerekek felnőttkorukra nem lesznek jóban anyucival..bár nem is kell megvárni a felnőttkort..szerintem egy 16-17éves korukra..persze csak ha meg nem változik.
2010. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Szia...

Nos... Nem tudom miért kérdezed.. és nem tudom hogy állsz kapcsolatban a helyzettel.. De én is férjnél vagyok.. De amit csak el tudsz képzelni a mosáson, mosogatáson, főzésen keresztül a takarítást.. a szúnyogháló javítást.. a szekrény beállítást.. a cserépkályhába való begyújtást... Mindent én csinálok Nő létemre.. És idegesítő tud lenni, hogy ő meg csak alszik...

Nos, már bocsi.. de az ilyen nő inkább temesse el magát a szégyenbe..

De vannak ilyen férfiak is... De az ilyentől menekülni kell..... Én azt teszem... :D

Mennyivel jobb lenne, ha két olyan ember találkozna, aki gyorsan... segít a másiknak... együtt elvégzik a napi teendőket.. :D


Nos, nekem ez a véleményem...

Bocsi, ha bántó... De e tapasztalat...

És a dolgos fél... nem is tudja megérteni, hogy miért ilyen a másik...


:)

Legalábbis én nem.. :D


Szép napot..

:)

25/N

2010. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Mindig is elitéltem az ilyen elkényelmesedett nőket. De ezek ám olyan természetűek, ha nem adja meg nekik az ember, amit kinyavíkol képesek hisztizni. Jól kifogta a férj az aranyhalat. De a végén csattan ám az ostor!!!
2010. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Semmi. Máshol meg a nő megy szülőire, viszi programokra a gyereket, míg apuka otthon tv-t néz. Ha nekik megfelel így, akkor én idegenként milyen jogon véleményezhetném az ő családi életüket?
2010. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Hát, ha anyuka csak OLVAS, semmi mást nem csinál, az vagy nem életszerű, vagy anya nagyon elvont.

Ha a házimunka megosztásáról van szó, tehát főz, mos, vasal, takarít, akkor valszeg. csak nincs igénye a különböző programokra, de lehet, csak így tudják megosztani a feladatok.

Ehhez kevés az infó.

2010. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Régen is ilyen volt ez az anyuka, vagy csak mostanában változott meg? Nem szabad rögtön mindenkit elítélni. Lehet, hogy komoly gondja van, lehet, hogy pánikbeteg vagy depressziós (én voltam mindkettő, egyik sem egy leányálom), lehet, hogy tanul, lehet, hogy valami nehéz helyzettel nem tud megbirkózni és magába fordult emiatt, lehet, hogy rossz családból származik és nincs normális mintája, hogy kell gyereket nevelni (vele is ilyenek voltak, és ugye a negatív minta...), lehet, hogy valami súlyos szervi baja van, bármi lehet, amit veled, másokkal nem osztanak meg, mert az emberek rögtön ítélkeznek vagy lesajnálják azt, aki nehéz helyzetbe kerül. Persze az is lehet, hogy csak nemtörődöm, gondatlan anya. Szerintem ennek az anyukának olyan valakire lenne szüksége, aki meghallgatja, akire hallgat, aki biztatja, hogy legyen jobb anya, esetleg egy másik anyuka-barátnőre, aki pozitív példát mutat neki, és együtt viszik a gyerekeiket mindenhova. Most neked miért jó az, ha a válaszadók itt lefikázzák a hölgyet? Jobb anya lesz tőle?
2010. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes,hogy ezen mindneki felháborodik,pedig az hogy a férfi nem csinál lóf@szt se sokkal de sokkal gyakoribb. Amugy én mindkettőt elitélem,utálom a lusta és tohoyna,ráadásul bunkó férfiakat és nőket egyaránt. Én messziről elkerülömn az iylet.
2010. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Ez ellen CSAK A FÉRJNEK lehetne kifogása - hogy ök ketten hogy osztják be a tennivalókat, az nem tartozik másra.

Ismertem olyan párt, ahol a férj csinált az égvilágon mindent, de cserébe a feleségnek állandóan készenlétben kellett állnia, hogy a férj le akar vele feküdni.

Nekik igy jó volt - másnak meg semmi köze hozzá.

2010. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanaz a véleményem az ilyen nőről, ami arról a férfiról, aki helyett mindent a felesége csinál!
2010. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!