Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem lehet elhinni hogy...

Mért nem lehet elhinni hogy nekem így jó az életem ahogy van?

Figyelt kérdés

Ebbe az országba amúgy is viszonylag sok a megkeseredett ember én legalább a boldog többséghez tatozom.

De valamiért mindig azzal fárasztanak hogy mért nem vállalok gyereket ?


Mert pl tanulok, melózok és nem vagyok sem kedves sem alkalmazkodó. Mért kell engem álladon ezzel fárasztani.

Ja és igen a kutyát is meg kell sétaéltanom.

Plusz takarítás számlák...

Szerintem valaki csak tudja miről beszélek és komolyan én kérek elnézést de a maradék időmet szettném magamra áldozni. Pláne hogy ez nekem abszolút tökéletes és kényelmes. Itthon én osztom be az idomét teendőimet azt csinálok amit akarok.

Persze mindenki nyomja itt a dumát h majd eltalál Ámor nyila bla bla bla persze és örüljek neki hogy 3X annyit kell majd takarítani és a szabadidőm le minimalizálódik. Kösz de ebből nem kérek. Így is suli meg meló mellet örülök ha aludni van időm és akkor tényleg napi pár szabad óráról beszélünk.


És szó nincs itt a megkeseredettségöl meg ilyenek, egyszerűen egyszerűen nem óhajtom kidobni a mostani életem senkiért.



2014. nov. 23. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne vállalj gyereket!

Nem értem, mi a kérdés.

2014. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem, hogy jó így neked. Ne foglalkozz másokkal, élvezd az életet, ők meg foglalkozzanak a saját életükkel, nyilván az ő életük biztosan tökéletes, bla bla bla :)
2014. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Az már rossz, ha neked a kapcsolat annyit jelent, hogy utána is takarítasz. :P Takarítson mindenki maga után.
2014. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

és mi a kérdés? Szerinted kit érdekel, hogy akarsz gyereket vagy sem? Ha nem akarsz akkor ne szülj, ennyi. Mit problémázol ennyit vele?

Miért nem tudod megmondani, hogy neked ez nem téma?

2014. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Manó11 ***** válasza:
100%
én örülnék,ha csak egyetlen egy gyereket is szülhetnék. nekem és a páromnak sajnos nem adatik meg,hogy szülők legyünk. de ha neked így jó,ahogy van ne foglalkozz más véleményével
2014. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Az már rossz, ha neked a kapcsolat annyit jelent, hogy utána is takarítasz"


Én kérek elnézést 3-as h nem óhajtok disznó ólban élni mint egyes gyerekes családtagjaim akiknél olyan a ház h az ÁNTSZ onnan sírva menekülne.

Pont azért van annyi kosz mert nincs még idejük azt is elkattintatni.

Nálam viszont pedáns rend és tisztaság van és ehhez ragaszkodom.

2014. nov. 23. 19:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy felelősségteljes döntés. Nem mindenkinek való gyerek. Sokan csak azért vállanak,mert nagyon nagy a nyomás, hogy egy gyerek, háát az keeeell! Az élet értelme...stb. Meg különben is, fogy a magyar. Tanár vagyok, nagyon sok olyan szülővel találkozok, akik jobban jártak volna, ha inkább nem erőltetik ezt a gyerekesdit.
2014. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek meg kell szépen mondani hogy ez nem az ő dolga. Szüljön magának ha annyira oda van a gyerekekért. De én ezt a rendmániás dolgot inkább nem terjeszteném hogy ez a legfőbb ok mert elég önző lusta stílusnak hangzik
2014. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem levő hozzászólással.

A legtöbb ember csak nyomja ,hogy legyen gyerek,mert hát az kell.

Pedig sajnos nagyon sok ilyen ember jobb lett volna ha nem vállal gyereket,vagy legalább átgondolja...nem csak hát az kell,és akkor legyen..

2014. nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Vannak ezek a tévhitek:


1. Mindenki akar gyereket.

2. Ha nem akarsz gyereket, akkor valami nagyon jüó indokkal állj elő!

3. Ha már nem akarsz gyereket, legalább csinálj helyette valami hasznosat: nagy karrier, önkéntesmunka, utazás...stb


Olyan nincs, hogy egyszerűen nem akarsz, és kész, és hagyjanak élni. Mert akkor önző vagy, punktum. (Főleg, ha nő vagy)

2014. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!