Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem lehet elhinni hogy...

Mért nem lehet elhinni hogy nekem így jó az életem ahogy van?

Figyelt kérdés

Ebbe az országba amúgy is viszonylag sok a megkeseredett ember én legalább a boldog többséghez tatozom.

De valamiért mindig azzal fárasztanak hogy mért nem vállalok gyereket ?


Mert pl tanulok, melózok és nem vagyok sem kedves sem alkalmazkodó. Mért kell engem álladon ezzel fárasztani.

Ja és igen a kutyát is meg kell sétaéltanom.

Plusz takarítás számlák...

Szerintem valaki csak tudja miről beszélek és komolyan én kérek elnézést de a maradék időmet szettném magamra áldozni. Pláne hogy ez nekem abszolút tökéletes és kényelmes. Itthon én osztom be az idomét teendőimet azt csinálok amit akarok.

Persze mindenki nyomja itt a dumát h majd eltalál Ámor nyila bla bla bla persze és örüljek neki hogy 3X annyit kell majd takarítani és a szabadidőm le minimalizálódik. Kösz de ebből nem kérek. Így is suli meg meló mellet örülök ha aludni van időm és akkor tényleg napi pár szabad óráról beszélünk.


És szó nincs itt a megkeseredettségöl meg ilyenek, egyszerűen egyszerűen nem óhajtom kidobni a mostani életem senkiért.



2014. nov. 23. 18:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hát tanár az nem lennék de köszönöm 7-es.


8-as esetleg olvasd el az egész szöveget ne csak egy részt emelj ki.

Azt h nem bírom a koszt meg e rendetlenséget az egy mellet még időm is alig van a kutyámra is kell energiát fordítsak, mellet ott a meló és épp azon agyalok hogy miképp rakjam össze a diploma munkám meg az állam vizsgám való helytállás is van persze.


10-es gondolom egy MA diploma megfelel. Bár nem tom ez neked mennyire hasznos.


Ja és persze mindenikek vannak mániái szóval ne legyetek álszentek.

2014. nov. 23. 20:27
 12/14 anonim ***** válasza:

Annyira azért ne legyél felháborodva, hogy az iróniát se érzed. :) Senki nem támad ám itt most téged. :)


Egyébként szíved joga nem gyereket szülni. Csak társadalmi nyomásra nem szülnék. Ha nem jön magától az érzés, akkor nem erőltessük. Lehet meggondolod magad idővel. Lehet, hogy nem. Na és?

2014. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. Azt írtam, hogy ezek tévhitek. Én nem így gondolom. Ez azoknak az embereknek a véleménye, akik úgy hiszik, hogy mindenkinek kizárólag egyfajta nézete lehet a világról és a hasznos életről.
2014. nov. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁÁ OK köszi a válaszokat.
2014. nov. 24. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!