Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Zavarna, gyötrődnél azon ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, gyötrődnél azon ha a párod, és a te családodban is ti lennétek a legszegényebb pár?

Figyelt kérdés

Úgy értem:


Akár hány testvér van a Te és a Párod családjában, mindegyik anyagilag gazdagabb mint Ti a pároddal.

Ez mennyire frusztrálna, zavarna? Kimennél külföldre, hogy ezen változtass?


A bátyád és a felesége gazdagabbak mint Te és a Párod...

A nővéred és férje gazdagabbak mint Te és a Párod...

A húgod és férje gazdagabbak mint Te és a Párod...

Az öcséd és a felesége gazdagabbak mint Te és a Párod...


A párod nővéréék gazdagabbak mint Ti...

A párod öccséék gazdagabbak mint Ti...

A párod bátyjáék gazdagabbak mint Ti...

A párod húgáék gazdagabbak mint Ti...



2013. júl. 13. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Kit erdekel????
2013. júl. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Ha zavar tegyél ellene!
2013. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Csak akkor, ha éreztetnék velünk, hogy nem vagyunk olyan jómódúak, mint ők.
2013. júl. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Ez egyedül a te fejedben okoz gondot, mert hozzájuk méred magad.

Ha semmi más nem változna, csak a ti szintetek alá szegényednének a testvérek, akkor ezek szerint megnyugodnál és nem foglalkoztatna többé a kérdés?

2013. júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
A családban mi vagyunk a legszegényebbek. Mindenki gazdagabb mint mi. Éreztetik is. Na és? Már pontosan ezt a lenézés, éreztetés miatt nem beszélek velük. Az, hogy ők gazdagabbak, alapból nem zavar, nem is érdekel. Az már inkább bánt, hogy szemétként kezelnek ez miatt. "Jó nektek, hogy nektek egy ilyen szint is elég." és társai beszólások már inkább bosszantóak. Aztán rájöttem, fölösleges velük tépni az idegeimet. Nem kell ez nekem. És azóta, ha gazdagabb nem is lettem, de nyugodtabb igen. Na persze, születésnap, karácsony nem múlik el, hogy nem telefonálnának, hogy menjünk hozzájuk, de nem megyünk, nem akarom nézni a több ezer forintos ajándékokat, a rongyrázást. És hogy én nem tudok/akarok akkora értékben ajándékot venni, amit egyébként úgyis dobnak az első kukába, mert ők szebbet, jobbat vesznek.
2013. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem az foglalkoztatna a helyedben, hogy vannak nálam gazdagabbak, hanem hogyan változtathatnék a helyzetemen?!
2013. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi erővel akárkikkel összemérhetném magunkat. Annyi ember van a világon, aki gazdagabb, miért pont a családomon belülieket utálnám emiatt...
2013. júl. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tegyetek ellene, hogy ne legyen így.
2013. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem éreztetik, leszrnám, de mindent megtennék, hogy jobb legyek.

Ha viszont piszkálnának vele, akkor villámgyorsan minimálisra redukálnám a kapcsolatot.

2013. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Hát dönetni kell, hogy mi a fontosabb! Látszat és gazdagság, vagy tényleg boldog akarsz lenni? Ha a látszat a lényeg, akkor igen, gáz, de ha tényleg szeretitek egymást, akkor ne érezd cikinek! És ki tudja...gazdagabbak, de nem feltétlenül boldogabbak, mint ti :)
2013. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!