Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom lassan többet foglalkozi...

Párom lassan többet foglalkozik a kutyámmal, mint velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 20:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Igen, én vagyok a nő.

Nem az ő kutyája, az enyém. De sokat foglalkozik vele. Annyira, hogy rám alig marad ideje...

2014. nov. 26. 21:05
 12/16 A kérdező kommentje:
Régebben mindenhová együtt jártunk. Most többségében a kutyával ketten mennek el.
2014. nov. 26. 21:15
 13/16 anonim ***** válasza:

Ó :)


Bárcsak az én párom foglalkozna a kutyámmal!

Éppen hogy elviseli, nekünk meg ez lesz válóok.

Rosszul lesz, ha hozzáér a kutya, ha felugrik a kanapéra és a lábára hajtja a fejét... Éjjel fél tőle, mert ha kimegy pisilni, akkor felébred a "dög", és szerinte "gonoszan" néz rá....


Tudod mit? Cseréléjünk párt :D

2014. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Azt azért nem. Szeretem.

De nálunk fordítva van. Megengedi, hogy felugorjon a kanapéra, gügyög neki filmnézés közben, ... A kutya meg imádja őt. Tudom, hogy butaság, de féltékeny vagyok a kutyámra.

2014. nov. 26. 21:39
 15/16 anonim ***** válasza:
14%
Féltékeny vagy egy kutyára? Gratulálok. Na és ha majd lesz közös gyereketek, akkor rá is féltékeny leszel? Bár ilyen mentalitással te inkább ne szaporodj.
2014. nov. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
65%

"Tudom, hogy butaság, de féltékeny vagyok a kutyámra"


...és melyikőjük jobb az ágyban?

:)

2014. nov. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!