Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is hibáztam?

Szerintetek is hibáztam?

Figyelt kérdés
Nem rég oda költöztem a páromhoz. Van egy kutyám akinélkül én meghalnék. Azal nincs baja, hogy ott van. Csak az, hogy szerinte többet foglalkozok a kutyával mint vele. Mert, h pl. elmegyünk boldba vagy sétálni viszem őt is, meg délbe sietek haza, hogy elvigyem sétálni még mielőtt megfőznék, mosnék, stb. majd vissza mennék melozni. Este meg hozzá nem sietek haza, mire haza érek ő már alszik. Szerintetek is hibázok vagy ő túl reagálja?
2014. nov. 26. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Kutyázás helyett inkább a helyesírást gyakorolhatnád. Az ellen a párod sem tiltakozna gondolom :-)
2014. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép dolog állatot tartani, nevelni és szeretni. Pont olyan szép mint párkapcsolatban élni, abban szeretni és hinni. Ezért azt javaslom a kettő között találd meg az arany közép utat, azaz a párosat se hanyagold el és a kutyád se érezze a törődés hiányát. Így lehettek mindhárman a legboldogabbak :)
2014. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20:48 frappáns válasz.
2014. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt tovabbra is igy fogod csinalni, hogy csak a kutya...,akkor nem sok jovot josolok a kapcsolatotoknak!! Egy ido utan bele fog faradni a parod ,hogy o mindig csak a masodik nalad - a fontossagi szempontokat nezve.Nem nagy hiba ez, csak oszd be ugy az idodet innentol kezdve,hogy az jo legyen mindegyikotoknek.
2014. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Először a főzés és a háztartási munka, után a kutyasétáltatás. Este is előbb a párod, utána a kutya.
2014. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A helyesírásról bocsi de telorol írok. Köszi a válaszokat, azt hiszem lemondok a túlóráról, mert a párom is jól keres meg én is. És megpróbálok kicsit többet foglalkozni vele mint a kutyával. Egyébként más gond nincs köztünk. 2 év alatt ez volt az első, hogy úgy igazán veszekedtünk volna. A takarítás, főzés azért van kutyasétáltatás után mert melo után zsong a fej, kapkodok. Ott kint az erdőben kitisztul az agyam, felfrissülők, megnyugszok és utána a takarítás, főzés, stb. könnyebben, gyorsabban megy.
2014. nov. 26. 21:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A telóról írásnak SEMMI KÖZE nincs ahhoz, hogy nem tanultál meg helyesen írni (pl. bolD... az mi?!)


Amúgy jó lenne, ha első helyen a háztartás, meg a párod állna, és csak utána a kutya. Aki persze fontos, meg szereted, de ha ennyire leszrod a kedvesed, el fog hagyni, mondván élj csak a kutyáddal. És igaza is lesz.


"Este meg hozzá nem sietek haza, mire haza érek, ő már alszik" - na, itt a baj. Szinte nem is találkoztok. Egyáltalán akkor mi értelme volt összeköltözni, ha ennyire a második az életedben?!

2014. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!