Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen reménytelen ez már,...

Teljesen reménytelen ez már, ugye? Nagyon nagyot hibáztam?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik, hogy a párommal sajnos már bő fél éve nem volt az igazi a kapcsolatunk, most a hét elején szakítottunk is (4 év után). Júliusban megismertem egy srácot, akivel sajnos megcsaltam a párom. Tőle már semmi érzelmet szinte nem kaptam, sok mindenért könyörögtem, hogy rendbehozzuk a kapcsolatunkat, semmi nem történt, ettől a sráctól pedig mindent megkaptam, nagyon jó volt vele. Sajnos eljutottunk odáig, hogy elkezdtünk egymás iránt érezni, de ekkor a párommal megbeszéltük, hogy még megpróbáljuk. Igazából megsajnáltam őt, mert férfi létére 1 órán keresztül zokogott, hogy ne legyen vége. Ekkor még nem tudott a másik srácról. Aztán idő közben szépen borult a bili. A másik srácnak én azt mondtam, hogy már szakítottunk, a páromnak meg szép fokozatosan kitálaltam...megígérte, hogy nem fogja felkeresni a srácot, de mégis megtette. Időközben én a másik srácot leszereltem, de nem mondtam el neki a valódi okot, csak hogy még bizonytalan vagyok, ő meg elküldött a francba, hogy "olyan vagyok mint a többi". Nem is beszéltünk utána. Párommal közbe egyre csak romlott a viszonyunk, egyszer pedig a srác meg a párom beszéltek telefonon, na és itt kiderült, hogy én mindkettőnek hazudtam...pedig nem magam miatt tettem, hanem azért, hogy ha már így alakult, egyiküket se bántsam meg teljesen. :( A másik srácról azóta se tudok semmit, teljesen megszakadt a kapcsolat. Párommal meg ugye most szakítottunk...


Azóta is többször eszembe jutott ő. Tökéletes, mind külsőre, mind belsőre, el se hiszem, hogy ilyen létezik. És elb.asztam. :( Nagyon hülyeség lenne, ha írnék neki, hogy beszéljük meg? Nekem nagyon hiányzik. :( De mit gondolhat most rólam? Mit csináljak? :(


Tudom, hogy most mit fogtok rólam gondolni, de ne értsétek félre, nem vagyok r.banc, soha nem csaltam meg még senkit, páromat se volt szándékomban, de sajnos így alakult. Nagyon sajnálom, hogy mindkettőjüket becsaptam, de szeretném jóvá tenni, van rá esélyem szerintetek, vagy végleg elbaltáztam? :(


2012. nov. 15. 19:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Most akkor melyiknek akarsz írni? Lehet, hogy csak én nem értem? Amúgy szerintem mindegy is, mindkettő azt hiheti rólad, hogy hazudozós, megbízhatatlan ember vagy, minek bízna benned.
2012. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Nyilván nem a volt páromnak, akivel minden nap beszélek. :)

A másik srácról lenne szó...vele szeretném tisztázni a dolgokat, mert ha elmagyaráznám neki mit miért tettem, biztosan megértene. Mert egyébként soha nem szoktam hazudni...ezt bárki megmondhatja, aki ismer. :(

2012. nov. 15. 19:23
 3/22 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg elbénáztad. Egyiknek sem kellett volna hazudnod, sőt, inkább egyiknek se kellett volna ennyi mindent mondanod. Bölcsebb lett volna hallgatni, elhallgatni, ha már így alakult. Ami egyébként a legjobb családban is előfordul...

Én azért megkérdezlek, mit remélsz? Hogy most felhívod a volt párodat, és varázsütésre megváltozik minden, ami eddig nem működött? TE mit szándékozol hozzátenni a történethez, azon kívül, hogy most - ahogy mondani szokták - két szék közül a földre estél, amit nem mellesleg meg is érdemelsz.

Szóval TE mit gondolsz erről? Mert a volt párodat esetleg visszaszerezheted, ezt nem kétlem, nyilván kitartás és ígérgetés kérdése. De aztán mi lesz???

2012. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd mindkettőt.

a másik: miért nem lehetett őszintének lenni?-akkor nem lettek volna ilyen gondok.

ha valami nem működik, akkor azt nem kell erőltetni, valamint: azért nem maradok senkivel sem együtt, mert megszánom. az sem neki, sem nekem nem jó.

2012. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

3. vagyok, a pontosítás után a véleményem: egy próbát nyilván megér.

Nem vagy az a lelkis csaj, ha hét elején szakítottatok, de Te már csütörtökön nem férsz a bőrödbe...

Ha kis esze van az új srácnak, nem szavaz neked könnyen bizalmat. Legalábbis én nem tenném a helyében.

2012. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen, most szakítottunk, de ő már kb. fél éve mondta, hogy nem szeret. Azóta én tulajdonképpen csak takarítani, főzni meg szexelni jártam át...
2012. nov. 15. 19:27
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
És farok nélkül nem tudsz létezni, már bocs?! Ha olyan vacak volt az exeddel, akkor nem félredugni, hanem szakítani kellett volna, akkor tiszta lappal indulhattál volna az álompasidnál, ehelyett egy hazug, erkölcstelen, tudodminek tart, te meg két szék között a földre estél. Ha most felkeresed és elkezdesz magyarázkodni, hogy de most tényleg szakítottatok, akkor azt fogja gondolni, hogy csak azért akarsz vele lenni, mert a másik kidobott, hiszen amikor választani kellett volna, akkor te nem léptél.
2012. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

És ha már fél éve mondta, hogy nem szeret, akkor miért zokogott egy órát, hogy ne hagyd el?

Na mind1, ha az a kérdés hogy megkeresd-e az újat, hát miért ne, veszíteni valód nincs...

2012. nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

MIntha a volt barátnőmet hallgatnám...

Ő az őszinteség szobra, soha nem hazudik, soha nem csalna meg, adjak még egy esélyt. Ő is véletlenül ült bele egy farokba, de higgyem el, amúgy soha nem tenné meg, meg ő nem ilyen.

Szerintem az ilyen típusú emberekkel az a baj, hogy el is hiszitek, amit mondtok. pedig nem igazán úgy van, ahogy...

Nyugodtan hidd el, ribi vagy, a rosszabbik fajtából.

2012. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

2 szék közül a padlóra. Megérdemelted.

"de ne értsétek félre, nem vagyok r.banc, soha nem csaltam meg még senkit, páromat se volt szándékomban, de sajnos így alakult. "

Áhhháááá, szal nem akarod magadról elhinni, hogy ribi vagy. Márpedig az vagy.

ma 19:52-os megmondta a frankót.


Ja, és nő vagyok.

2012. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!