Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, hány naponta főztök?

Feleségek, hány naponta főztök?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 12:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
61%
minden nap.
2014. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
90%
Csak hétvégén, ha nem megyünk a nagyszülőkhöz. A férjem eszik a cégnél, a fiam családi napköziben, én tanulok (magamnak rendelek), este pedig nem eszünk már főtt ételt.
2014. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
83%
Kb. minden másnap. Úgy csinálok kaját, hogy 2 napra legyen (többre már nem, mert férjem gyomra érzékeny, így 3 napos kaját max. csak én eszek meg).
2014. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
És ha pl. hétfőn főztök, azt eszitek kedden és szerdán, aztán szerdán még főztök utána, hogy legyen következő napra...ugye?
2014. nov. 27. 12:37
 5/40 anonim ***** válasza:
93%
Én nem. Hétfőn főzök, utána szerdán, aztán pénteken és így tovább. Férjem később ér haza, mint én, ezért mire hazajön, addigra kész a kaja (többnyire). Amikor hazaérek, akkor kezdek neki főzni.
2014. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
44%

MInden nap.



De a több napra fözést eleve nem tartom jónak, mert ezzel csak elmegy az ember étvágya, ha napokig ugyazt kell ennie.


Ha nem akarsz minden nap fözni, akkor se a következö napon egyétek ugyanazt, hanem közben valami mást. A fölösleget nyugodtan le lehet fagyasztani, semmi baja sem lesz és pár nap múlva sokkal inkább jól esik.

2014. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

A férjem szakács,étteremben dolgozik,ott eszik..

Én itthon vagyok táppénzen,ha szabadnapos akkor főzök,és ezen kívül,ha én valamit megkívánok..

2014. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
61%

Én vasárnap kétféle főételt főzök (ha van vasárnapi leves, akkor azzal együtt hármat)


Az egyik főételt esszük vasárnap és hétfőn ebédre, a másikat pedig kedden és szerdán ebédre.


Szerdán este főzök megint, az jó csütörtökre és pntekre ebédre.


Szombat az változó vagy főzünk, vagy bülünk valahova, csavargunk és csak szendvicset eszünk.

2014. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Tehát amit főztök az jó lesz másnapra. És aznap a tegnapiból eszel.

De mi van ha megfőzöd és megkívánod frissen azt ami holnapra lenne? :D

2014. nov. 27. 12:41
 10/40 anonim ***** válasza:
74%
Minden nap.
2014. nov. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!