Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Amúgy is te vagy a menyasszon...

"Amúgy is te vagy a menyasszony amit mondasz az a szentírás! Vagyis amit te akarsz annak kell lenni, nyugodtan kiverheted a balhét, ha valaki belemerne szólni. "?

Figyelt kérdés
Nem értem az ilyen menyasszonyokat. Valóban a vőlegény az "igen" után már csak díszlet? Nem ezekből lesz a gyors válás?

2014. nov. 27. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Pont az előbb írtam neki, hogy számára a vőlegény csak egy statiszta.
2014. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Ez hol van?:-)))
2014. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

"Amúgy is te vagy a menyasszony amit mondasz az a szentírás! Vagyis amit te akarsz annak kell lenni, nyugodtan kiverheted a balhét, ha valaki belemerne szólni.

"

Az a lüke vőlegény csak asszisztál...


Még jó, hogy más is velem hasonló véleményen van.

2014. nov. 27. 20:31
 4/17 anonim ***** válasza:
2014. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Na itt aztán kuss van a vőlegénynek :-)) nem irigylem szegényt :-)))
2014. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Hát mondjuk azt, hogy a menyasszony át akar-e öltözni éjfélkor vagy nem, azt még férfiként is hajlamos vagyok a menyasszony privát dolgaként kezelni...
2014. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Ja, Istenem, de rosszindulatúak vagytok!! Az a válasz arról szól, hogy a menyassozny ha akrja lecseréli a ruhájat, ha nem nem. Ebbe miért is kéne beleszóljon a vőlegény?? Nem arról van szó, hogy esküvő után a férj neve kuss, és semmi beleszólása nincs a döntésekbe, anyagiakba, stb. Hanem arról, hogy átöltözik-e a menyasszony éjfélkor. Csak az én férjem tudta ezt a döntést teljes mértékben rámbízni, úgy, hogy nem érezte statisztának magát? Sőt, még a dekor színét is én döntöttem el, mert kb őt annyira érdekelte, mint egy bolhafing! A férfit az érdekli, hogy elvegye a szerett assoznyt, hogy hányször öltözik át a menyasszony, milyen virágmarcipán van a tortán meg hogy milyen színű a székszoknya az nem izgatja, !!
2014. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk még csak próbálgattam menyasszonyi ruhákat és legtöbb olyan nehéz, hogy állni sem könnyű benne, nem ám hajnalig táncolni. Felüdülés lehet ilyenkor az átöltözés :D


Az itteni kérdésre visszatérve: ez egy amerikai filmekből vett hülyeség, ahol a menyasszony a gyerekkori álmát váltja valóra és azt tűzön-vízen át mindent megtesz, hogy tökéletes legyen. A férfinak meg annyi a része, hogy hatódjon meg, amikor bevonul a menyasszony. Az esküvői is egy délutáni bankett, utána a pár elkocsikázik a naplementébe és kiírják, hogy happy end.


Itthon szerintem kicsit másképp van. (kéne lennie) Mert ez a közös élet első napja. Éjfélkor újasszony-újemberként köszönti a násznép a párt és múlatnak velük hajnalig. Együtt kell a döntéseket meghozni. Az más kérdés, hogy szerintem egy férfit sem hoz lázba, hogy milyen színű szalvéta legyen, vagy a két sárga virág közül melyik legyen az asztalon, mert nem ettől lesz szép egy esküvő. Az ilyen apróságokat vezényelje le a nő (ha a férfi nem akar belefolyni). De a kardinális kérdéseket igen is együtt kell meghozni.

2014. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Ez a mondat NEM a ruhacseréről szól! Az valóban a menyasszony döntése. Ez a mondat viszont semmibe veszi a vőlegényt. Egy házasságnál, lakodalomnál nem CSAK a menyasszony véleménye számít, hanem a vőlegényé is. Akkor döntsön egyedül a menyasszony, ha a vőlegényt nem érdeklik a külsőségek. Sőt! A legtöbb örülne, ha nem lenne lakodalom.
2014. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Micsoda jó érzés ekkora vitát kirobbantani, főleg, ha én vagyok az okozója!


Olvassatok már egy kicsit, melyik nő hagyná, hogy beleszóljon bárki is, hogy milyen ruhát vesz fel? Nem az arabok között élünk ahol a férfiak szabják meg milyen fekete legyen a csador!


A válaszom meg a KÉRDÉSRE VOLT VÁLASZ. Én nem tudom, egyesek nem tudnak olvasni? Vagy nem értenek magyarul?


Amúgy meg semmi köze az amerikai rózsaszín buborékokhoz a hozzászólásomhoz! Bocs, ha valakinél ezt most kipukkasztottam!


Nekem például senki nem tilthatja meg, hogy olyan ruhát vegyek fel az esküvőmön(vagy bármikor) amilyet én akarok, még a párom se szólhat bele, ha pedig nem tetszik neki, akkor nem ismeri az ízlésemet, és a stílusomat, vagyis akkor az egész esküvő megkérdőjelezhető, mert, ha nem hagyja, hogy önmagam legyek az esküvőn, akkor máskor sem fogja azt hagyni, és csak pokol lesz az életem mellette!

2014. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!