Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a sok 16-18 éves menyass...

Mi ez a sok 16-18 éves menyasszony?

Figyelt kérdés

Rengeteg még középiskolás párocskát látok a környezetemben, akik már eljegyezték egymást. Érettségi még nem volt meg, de az eljegyzés már igen.

Aztán nulla együttélés után 19-20 évesen már házasodnak is.


Miért?


2014. aug. 10. 14:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%

Ha a szexhez erettnek tartjak magukat a 16 evesek, miert lenne tul korai a hazassag 20 evesen?

En ugy lettem menyasszony, hogy nem eltunk elotte egyutt. Boldogan es szerelemben elunk azota is.

2014. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Ez a halálosan szerelmes vagyok beléd, de ugyanakkor mégsem esett. 10/8 nem tart sokáig.
2014. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%
Ő dolguk
2014. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Eljegyzésből nem feltétlen lesz házasság
2014. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Középiskolai tanár vagyok, és 20 év alatt egyetlen 16-18 éves párral sem találkoztam, akik eljegyezték egymást. NEm lehet, hogy te jársz érdekes társaságba?
2014. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
39%
Le kell szarni, annyit is ér. Szerinted meddig maradnak együtt? Maszatolnak 1-2-t aztán rájönnek hogy szar volt, fél év múlva már más farkán csüngenek. Csak ilyenkor mutogatni kell a világnak, hogy ők milyen érettek meg mennyire ügyesek hogy kiszopkodtak egy ígéretet.
2014. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Én is csak az elmúlt 2 évben látom ezt...
2014. aug. 10. 15:01
 8/28 anonim válasza:
68%
Ez nagyon egyszerű bár én sem sok ilyennel találkoztam konkrétan csak kettővel.Azért van mert a szülő ráhagy kb mindent a mai fiatalra.Menjél kisfiam bulizzál igyál nyugodtan stb (tisztelet a kivételnek) a gyerek ekkor azt látja hogy ő konkrétan bármit megengedhet magának és nem úgy gondolkodik 16-18 évesen ahogyan kellene fogalma sincs az életről egy nagy nagy álomvilágban él.Azt hiszi hogy elveszi meg gyereket csinál a csajnak és akkor majd minden rendben lesz de arra nem gondol hogy ez mind pénzben van azért mert életében nem dolgozott még egy percet sem nem tudja mi az a FELELŐSSÉG.. 17/F SZÓVAL SZÁZ SZÓNAK IS EGY A VÉGE FELELŐTLENEK A GYEREKEK IS ÉS A KEDVES SZÜLŐK IS SAJNOS.
2014. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
71%
Hát nemtudom, de én 18 éves vagyok, de idáig még egyszer se hallottam a környezetemből hogy eljegyezték egymást, pedig nagyvárosban élek.
2014. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
77%

Ez csak szimplán divat, ami a közösségi hálóknak, és a megfelelési kényszernek köszönhető..egy hülye elkezdi, a többi meg folytatja.


Mert lássuk be, manapság már mindenki a világhálón él, javarészt facebook, mivel az a közösségi oldal eléggé központi tényező lett, mindenki próbál valami, egyedit, menőt, sajátosat megmutatni magából... tucatrib ancok, csöc süket, seggüket a kamerának mutogató, pucsító, csücsörítő képek tömkelege.

Ropi karokkal, és kilátszó bordázattal magukat izomkolosszusoknak képzelő..már már metroszexuális alfa hímek...szóval igen, mindenki egyedi, mindenki különleges, csak épp tucat..de nem gond..


Az pedig milyen jól néz már ki, hogy:

Lakatos Nintendó: Lakatos iPhone5s jegyese.


Vagy egy kevésbé rasszistának ható:

Wiwcsikee vok Cshőőőő: Neked csak Tomykahhh jegyese.


Szóval, mondandóm röviden, aki nem szeretné elolvasni: DIVAT

2014. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!