Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megnéznéd a barátnőd, felesége...

Megnéznéd a barátnőd, feleséged, férjed telefonját, ha gyanus lenne a viselkedése? Nyomoznál-e utána?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 06:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Persze hogy megneznem. A taskajat is, es mindenet. Nyilvan senki nem szereti, ha hulyenek nezik. Ha erzed, hogy valami nincs rendben, es megis nem mesel a problemarol, akkor muszaj neked utananezni a dolgoknak.

Egyik ismerosomet a ferje 2 eve csalta, amikor eloszor nezett bele a ferje telefonjaba. Az sms-ekbol tudta meg 2 ev utan, hogy megcsaljak! Nagy szinesz volt a ferj, az biztos.

2010. jan. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A feleségemről van szó!

Dolgozik x helyen, egy nagy bevásárlóközpontban.

Tulajdonképpen semmi különös nincs, látszólag minden rendben, szeretjük egymást, engem még is egy ideje foglalkoztat, hogy talán van valami, valaki amit titkol!

Attól lett gyanus, hogy ha közeledek felé, fáradt, ha hazajön a munkából, eszik, fürdik, alszik.

Elhiszem, hogy fáradt, én is sokszor az vagyok de azért próbálkozom!

A múlthéten arra vetemedtem, hogy megnéztem a telefonját és meglepődtem!

Volt egy hívás, házon belüli nyilvános tel.ről ami azért fura, mert ki akarhatja onnan őt hívni, mikor ma már mindenkinek van mobilja?! Ha meg házi emberke akkor miért nem megy oda hozzá és beszél vele?

Ezek után nem nyomoztam tovább...elakartam felejteni, bíznom kell benne, hiszen szeretem!

Tegnap újra gyanus volt és sajnos megint megnéztem és láss csodát, ugyanarról a számról ugyanabban az időben, ugyan olyan napon /szombat volt mindkettő/ újra egy hívás!

Nem tudom mit higgyek, talán paranoiás vagyok és nincs jelentősége vagy talán még is?

Nem tudom mit tegyek, hogy tegyem szóvá, hogy megnéztem a telefonját?

Ti mit tennétek?

2010. jan. 31. 07:15
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem nézném meg,ahogy leveleit sem olvasnám el soha.Ha valami gyanum lenne,akkor beszélnék vele.A gyanú csak sokkal rosszabb,mint a bizonyosság.
2010. jan. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem csak munkaügyben kereshették, máshol is inkább átszólnak telón, nem lehet csak úgy elhagyni a munkavégzés helyét,mikor dolgozni kell! Inkább segíts be a háztartási munkákba és segítsd az életét, ahelyett h feleslegesen gyanakszol.
2010. jan. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

07:28

Nyílvános tel.ről munkaügyben? Azért ez nem mindennapos.

Szoktam segíteni, sőt főzök, mosok, takarítok mindent megcsinálok ha kell, ez nálam nem probléma!

2010. jan. 31. 07:40
 6/15 anonim válasza:
89%
Az a legegyszerűbb ha megbeszéled vele.Persze nem úgy,hogy elkezded gyanúsítani,hanem szépen elmondod Neki hogy mit érzel.A többi csak rajta áll,hogy ha tényleg van valakije elmondja-e vagy nem.De tényleg jobb szemtől szemben megbeszélni,mintsem hogy bizonytalanságban élj.Hajrá!
2010. jan. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Eszembe sem jutna.
2010. jan. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

Nem, inkább rákérdeznék. A nyomozgatás aljas dolog. Felismerem, ha valaki hazudik nekem. És azt is, ha valaki azért hazudik, mert takargatnivalója van, vagy azért, mert "kegyes hazugság", szóval valami más.

Az én telefonomban se kutakodhat más.

2010. jan. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
megnézném. mindenhez van hozzáférésem, a telefonját is szoktam hazsnálni. persze ő ugyanúgy tudja a jelszavaim, mindent. úgyhogy nem tabu. ha nincs takargatnivalója semmi gond.
2010. jan. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem használ aukciós oldalakat? Nem lehet, hogy aki kereste, az nem kolléga, és mondjuk nem volt kéznél a mobil (de van olyan, akinek tényleg nincs), vagy épp lemerült, vagy letiltotta a szolgáltató valami miatt, és azért keresték nyilvánosról? Egyik kolléganőmnek előfizetéses a mobilja, és legutóbb letiltották, nem tudott senkit hívni meg sms-t küldeni, őt hívhatták, de ő nem tudta viszonozni, mert anyagilag rosszabb helyzetbe került, és nem tudta időben befizetni, nemrég kapcsolta neki vissza a szolgáltató.
2010. jan. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!