Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy a hozzáállásom...

Normális, hogy a hozzáállásom ellenére 13 évesen magányosnak érzem magam?

Figyelt kérdés
Csendes lány vagyok, nem szeretek "pasizni", mégis, ahogy látom, hogy másoknak van pasijuk, én már teljesen magányos lettem. Nem, nem vagyok plázacica, utálom azokat akik nem képesek másra, mint az internetre pucér képeket felölteni magukról, és egész nap vásárolnak. Nem nagy a szám, nem rázom a seggem mindenkinek. Akkor miért érzem egyedül magam?
2009. márc. 26. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretsz pasizni, akkor miért csodálkozol hogy magányosnak érzed magad?Barátaid, haverjaid biztosan vannak.Legyél velük együtt minél többet.Az írásod alapján komolyabbnak látszol mint a többi 13 éves gyermek, de még fiatal vagy.Talán azért is érzed jobban, mert ha másokkal foglalkozol, hogy nekik van, akkor ez egyfajta irigységet vált ki belőled és ezért jobban megvisel a dolog.

De te még fiatal vagy, most kezdődik az életed.Ne bánkódj semmin, előbb utóbb jönnek majd a pasik, nem győzöd majd őket lerázni magadról.De miért teszed fel ezt a kérdést, ha te nem teszel semmit azért hogy ez a helyzet megváltozzon?

2009. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert nem értem miért van ez velem, holott mindenki azzal piszkál, hogy én miért vagyok ilyen, és miért nem vagyok olyan mint mások
2009. márc. 26. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kortársaiddal ellentétben normális vagy. Örülj neki.
2009. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is hasonloan vok mint te nem gond találj magadnak 1 barátot/barátnőt aki olyan mint te és jobb lesz nekem bevélt :)
2009. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te TE vagy, miért kéne másokat majmolni? Miért kéne 13 évesen a végzet asszonyát játszani?Biztosan van olyan a környezetedben, aki megért, akinek fontos vagy!
2009. ápr. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is 13 éves vagyok... figyelj... ha egyedül érzed magad akkor keress egy internetes barátot! mindenképpen legyen nálad idősebb.. énis nagyon magányos voltam pár hónappal ez előtt. de még április környékén csak heccből írtam egy fiúnak hogy adja meg az msn címét.. azóta őt tekintem a legjobb fiú barátomnak éshát ... talán többet érzek iránta mint barátság.... :$ igaz hogy még soha nem találkoztunk, de minden nap beszélünk.. :P most nagyon boldog vagyok, cseppet sem érzem magányosnak magam... remélem tudtam segíteni
2009. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is 13 éves lány vagyok,és szerintem eszedbe se jusson plázacicává lenni,csak hogy ne legyél magányos.Szerintem az oszályodban a lànyok többsése plázacica és mivel nem tartozol hozzájuk,magányos vagy.De örülj neki,hogy normális,és nem elzüllött lány vagy.Egyébként ha gondolod,írhatsz .:)
2014. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!