Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerünk rá leghamarabb...

Hogyan ismerünk rá leghamarabb az ingyenélő bájgúnár szélhámos férfiakra, tehát akik csupán az ingyen ellátásért vannak velünk? Hogyan manipulál és zsarol minket érzelmileg az ilyen?

Figyelt kérdés

Egyedülálló nőktől/asszonyoktól kérdezném ezt leginkább, akik esetleg már voltak ilyen kellemetlen helyzetben.

Sajnos az ilyen helyzetek legtöbbször már későn derülnek ki, emiatt is ha adnátok nekünk, 25 feletti lányoknak egy pár tanácsot.

Előre is köszönöm szépen a komoly tanácsokat.



2014. dec. 2. 17:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az általad leírt Havas-féle pszichopatáknak többnyire ezer nevük vab, de a többi nagyon stimmel.
2014. dec. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi rendkívül tanulságos válaszokat. Örülök, hogy ezt is meg tudjuk beszélni. Bizony ezeknek a pszichopatáknak, bájgúnároknak nagyon sok közös jellemzőjük van, vidéktől, életstílustól függetlenül szinte ugyanazok az eszközök.

Talán-talán egy árnyalat különbség lehet az olyan férfi között, aki szüleinél lakik, de már lakott egyedül egy jó ideig, s most egyelőre egy ideig anyagi vagy más megalapozott okokból lakik otthon, vagy az olyan férfi között, aki még rövid időre sem költözött el :) Mit gondoltok?

Kíváncsian várom továbbra is válaszaitokat :).

2014. dec. 5. 23:32
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém azzal kezdte, hogy megsajnáltatta magát. Elmondta az iszákos nevelőszülei által szörnyű veréssel szexuális erőszakkal telt gyerekkorát (ez igaz volt, nem hazugság), aztán amikor felébresztette az anyai érzéseket, olyan helyzeteket állított elő, hogy konkrét kérés nélkül adtam neki pénzt aktuális bajból kisegíteni. Sohasem kért, de mindig elfogadta. 3 hónap után jöttem rá, hogy a tőlem kapott összegeket bekalkulálja a megélhetésébe, és megmondtam neki, hogy nem kap több pénzt. 2 hét múlva már külföldön dolgozott, azonnal megpattant a kapcsolatból, amint elapadt a pénzcsap.
2021. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez az én történetem: Jóképű pasi, márkás autóval jött értem, a kedvenc éttermembe vitt vacsorázni. Elmondása szerint már akkor belém szeretett (ez nekem akkor fura volt de elhesegettem). Albérletben élt, egy cégnél dolgozott nem túl rangos beosztásban. 3 hónap után hozzá költöztem egy másik városba. Volt hogy fizetett, de hamar pénzszűkébe került, és nekem is be kellett szállnom pl. a kocsija gumicseréjébe, tankolásába, súlyadó kifizetésében. A tudtom nélkül felvett magának személyi hitelt. Ennek a törlesztésében is segítenem kellett, mert ő egy isteni szikra kíséretében munkát váltott (ingatlanos lett), amit hiába mondtam neki, hogy olyan mint a kutya vacsorája, vagy van vagy nincs eladás. Jól kerestem, de végül már én fizettem az albérletet, a kaját, a mindennapi kiadásokat, mert ugye az ingatlan eladás nem úgy ment mint ahogy hitte. Volt hogy 2 hónapig nem adott el semmit. Végül a megtakarításaimhoz is hozzá kellett nyúlnom. Mikor megmondtam neki, hogy nem bírom egyedül állni a költségeket, szakított. Költözhettem haza. Ezután elvárta volna, hogy segítsek kifizetni az adósságát (700 ezer forintot), mondtam neki hogy nem fog menni. Erre az volt a válasza hogy "oldjam meg". Elküldtem a pitsába.
2021. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!