Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elmondjam, hogy megcsalja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam, hogy megcsalja? Sziasztok, van egy baráti házaspár, ahol a férj külföldön dolgozik, kiderült, hogy a feleség 5 hónapja csalja. Elmondta, én meg őrlődök.

Figyelt kérdés
A férj párom gyerekkori barátja, a keresztlányunkért rajongunk, félek, eltiltják tőlünk, ha robban a bomba. De van e jogom kirobbantani?A félrelépésben valahogy megértem barátnőmet,mert a körülmények sem olyan jók az utóbbi időben köztük.De az,hogy ez hónapok óta a saját hitvesi ágyban történik,szomszédban a gyerekkel,miközben a férje napi 12-14órát dolgozik értük.S most itthon van,én meg a szemébe se tudok nézni.De elmondhatom-e?és ha ő tagad nekem meg nincs bizonyítékom?és ha megbocsát,kibékülnek és mi mégse látogathatjuk a keresztgyerekünk?és ha belerokkan a férj a hírbe?de ha nem mondom és kiderül és majd az is kiderül hogy tudtam és nem szóltam?vagy ne szóljak és maradjak ki belőle?
2014. aug. 20. 08:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

Egyébként se lenne a te dolgod, pláne nem bizonyíték nélkül(és az nem bizonyíték, hogy a Pista nekem azt mondta).

Ebből gigantikus balhé lesz. Esetleg ha szerzel bizonyítékot (lesifotó), akkor. Egyébként hűbele bumm Balázs módjára még akkor se, ha ő (a vétkes) neked bevallotta. Belegondoltál, milyen rohadt kellemetlen szitu lesz, ha ott akkor a szembesítéskor meg letagadja...???

2014. aug. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Lehetőleg maradj ki belőle. Legfeljebb nagyon távolról közelítsd meg a dolgot és próbáld ráébreszteni a barátnődet, hogy ha feszültség van a férjével, akkor azt másképp oldja meg, ne ilyen robbanásveszélyes módon.
2014. aug. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 intrepid ***** válasza:
58%
Maradj ki belőle, jobban teszed. Ha szólsz, és letagadja, Te leszel a bajkeverő, és rád fognak haragudni mindketten.
2014. aug. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Legjobb dolog amit tehetsz a baratniovel beszelsz.. hogy miert epp neked mondta el a titkot amir nagyon jol tudja hogy a ferjj a parod legjobb baratja????es mond neki azt hogy te ebbol nem.akkarsz problemat magadnak de a kereszf gyerekedet sem akkarod elveszitenni!!!!es ha mar meg is csalja a ferjet legalabb ne eloted tenne de meg dicsekszik is vele!!!!!! Nem szep dolog !!!legalabb annyira legyenferr hogy oda all a ferje ele es elmondja az igazat mert ha megtudja csalni akkor valpszinu nem is szereti a ferjjet!!!! Es te falazz nem fogsz tovabb!!!! Talan igy esszhez ter... ha el akarjatok mondani ne te tedd meg,inkabb a te parod mivel o kozelebbi barat a ferjnek!!!!
2014. aug. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Csinálnék egy e-mail fiókot és küldenék egy üzenetet: az asszony megcsal a saját ágyadban, meglepetésszerűen menj haza és a saját szemeddel láthatod.
2014. aug. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Igen, mond el, joga van a pasinak megtudnia, főleg ha a neje ilyen abszolút neveletlen kategória:)
2014. aug. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Én is azt javaslom, hogy csinálj egy új e-mail fiókot és azon keresztül értesítsd róla a férjet. Megérdemli, hogy megtudja az igazságot.
2014. aug. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Azt mondd el a feleségnek, hogy érdemtelen emberrel barátkozik (igen, ez te vagy). Nyilván nem azért csalja a férjét, mert épp elrontotta a frizuráját a fodrász, hanem gondok vannak közöttük. Elmondta neked, - nyilván, mert neki sem jó így ez a helyzet, kvázi segítséget kért - neked meg első dolgod, hogy jól aláteszel... Te NEM vagy barát, te egy kavarógép vagy.
2014. aug. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Előző vagyok. Érdekes, hogy vannak olyan kommentek akik azt javasolják, hogy tartsd titokban, gondolom ha fordítva lenne és a férj csalná a feleséget akkor egyből jönnének a kommentek hogy a férj micsoda egy szemét alak és azonnal mond el a feleségnek.
2014. aug. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

9:30-as

Még a kérdező az érdemtelen ember és a csaló feleség a jó? A férj érzései miért nem számítanak neked semmit sem?

2014. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!