Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van ha a nővérem azt...

Mi van ha a nővérem azt érezteti velem, hogy nem vagyok jo semmire, es mindenki csak csalódik bennem? Pedig ez nem igaz. Néha mar kezdem, ugy érezni, hogy depressziós vagyok egy kis rossz szótól is. (folytatás lent. )

Figyelt kérdés
Anya 2 hete dobott ki engem meg a nővéremet otthonról. Ez eléggé megviselt.. Szerintetek mit tegyek,hogy el tudjam nyomni magamban a kritika utáni feszültséget,fájdalmat? 15/L
2014. dec. 3. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Oszt mé dobott ki?
2014. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ez abszolút lényegtelen. De amugy az élettársa miatt. A csávó nagyon nem szimpatizál velünk..
2014. dec. 3. 22:20
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyámügy, de azonnal.

A nővéred láthatóan nem képes az ellátásodra, anyukád kirakott, ez már alapból elég súlyos. Kérj segítséget! Most!

2014. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A nővérem 16 éves ,apámmal élünk. Az eletmodommal nincs semmi baj, csak a kritika kezelésére nem vagyok képes..meg amikor meg bántanak , ösztönösen jön ez a "gyulollek, lelkiismeret furdalás, onmarcangolas" keverék.. Es nem tudom,hogyan kezeljem
2014. dec. 3. 22:42
 5/14 anonim ***** válasza:

Azt hittem, ő legalább nagykorú.


Hol laktok? Kinél?

Így aztán főleg Gyámügy!!!! De ha bementek a Rendőrségre, akkor ők is tudnak segíteni, útba igazítani.

2014. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Azert nem mindegy hogy miert dobtak ki ottholrol, eleg lekezelo ez a valaszod! Bar en nem dobnam el a gyerekemet, inkabb megnevelnem latyom rad is rad fer kerdezo a neveles!
2014. dec. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*latom*
2014. dec. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Mint látod, nem mindegy, hogy miért. De van egy sejtésem, miért nem csíp téged a fószer... Szüleid nem vertek eleget. ;)


Anyukádnak meg megy a pirospont, hogy egy bránerért a saját családja ellen fordul. =/

2014. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
előttem válaszoló, ha vicces akartál lenni akkor nem sikerült. ha meg komolyan gondoltad akkor jó mélyre süllyedtél emberileg. komolyan csak rossz hatással vagy a környezetre, lol. te pedig, kedves 15/l igen is jó vagy! ne hagyd, hogy mások kritizáljanak. nyilván keresed az utadat még nem tudod pontosan te sem, hogy mi a jó és mi a rossz, és ez teljesen normális. próbáld meg kicsit pozitívabban venni dolgokat, ha rossz minden akkor is keress valami kis dolgot, amin tudsz mosolyogni vagy nevetni. egyébként lehet a nővéred sem szándékosan bunkózik csak nagy rajta a nyomás és rajtad vezeti le. ne haragudj, de anyukád meg nem normális! mi az, hogy csak úgy kidobja a gyerekeit?? ilyet egy normális gondolkodású ember nem csinál. nevetséges. igaz, hogy nem ismerem az okát amiért ő azt gondolta, hogy ez helyes, de ennél lejjebb nem süllyedhetett volna. emberség az nulla! (bocsi még1x)
2014. dec. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az életmódoddal nincs baj, csak a kritika kezelésére nem vagy képes....?

Nos, talán tényleg nem ok nélkül dobott ki, gondolom te vagy a nagylány, akinek senki ne mondja meg, főleg ne a nevelőapa, hogy mit csináljon.

Ettől függetlenül nem dobtalak volna ki, egy kis nevelés rád férne.

Ha viszont most apukdnál vagytok, az nem jó?

2014. dec. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!