Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A hugom külföldön él, mindig...

A hugom külföldön él, mindig csak én hivom ő soha. Ez normális dolog így?

Figyelt kérdés
2014. dec. 5. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Nyilvánvalóan nem érdekled.
2014. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hugod van egyedül,neked kell keresned, hogy érezze gondoltok rá, nincs feledve.
2014. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Az keresse telefonon aki megteheti akinek olcsobb!

En is kulfoldon elek, de sohasem engednem meg azt a tesomnak vagy anyukamnak hogy ok hivjanak magyar.o.

holott 2000 ftbol fel sem tudod hivni kulfoldot,

De kulfoldon van kulon olyan kartya(nalunk van) pl 10 chf bol siman telefonalok 30.40 percet

2014. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha zavar, akkor szólj neki. A húgoddal csak meg tudod beszélni. Lehet egyszerű a magyarázat.
2014. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
En sem engedem, h hivjanak. Nekem itt sokkal olcsobb. Mindig mondom nekik, h ha van vmi csorgessenek meg, vagy uzenet telora, fb-ra es visszahivom oket.
2014. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

AMikor beszéltek, akkor örül? Érdeklődik, hogy hogy vagytok? Lehet hogy csak pörög az élete és nem jut eszébe hogy hívjon.

Én is külföldön élek, mikor eszembe jut anyukámat felhívni, már náluk este van.. Sokszor ő hív, nem én őt. Elég aggodalmaskodó fajta, neki gyakrabban van igénye hogy megkérdezze, jól vagyunk-e.

2014. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam megszokta a család, hogy csak akkor hívjanak ha fontos dolog van, vagy tényleg régebb óta nem beszéltünk, és általában hagyják hogy telefonáljak én.


De van amikor egyszerűen nem igénylem különösebben a beszélgetést, vagy nincs mit elújságolni. Vagy ha van is, akkor sem tartom fontosnak elmondani mindent.


Öcsémmel is havonta 1-2x beszélünk telefonon, mert ő is melózik látástól mikulásig, aztán barátnőzik, aztán hazamegy és otthon segít.


Kinek mik az igényei.

2014. dec. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!