Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még olyan feleség,...

Van itt még olyan feleség, aki nem szeret dolgozni?

Figyelt kérdés

Sorstársakat keresek... :) A helyzet az, hogy diplomás nő vagyok, jelenleg irodai munkát végzek, ami a stresszt leszámítva nem olyan nagyon megterhelő. Ezelőtt más jellegű munkáim is voltak (pl. gyerekekkel foglalkoztam), de még olyan munkahelyem nem volt, amit igazán szeretni tudtam. Jelenleg már ott állok,hogy minden reggel sírok, nem feltétlenül a munka miatt, hanem mert állandó érzékenység övez miatta, mikor min sírom el magam kedvetlenségemben... A férjem sokkal nehezebb munkát végez, ami fizikailag is megterheli, így próbálom megkímélni őt a folytonos lehangoltságtól, de ez nem mindig sikerül... Jelenleg szükségünk van a pénzre, és ezért nem megoldás a felmondás, de amúgyis úgy gondolom, hogy más munkahelyet sem tudnék jobban szeretni... Komolyan,kezdem azt hinni, hogy reménytelen eset vagyok. Nem akarom, hogy ez a házasságomra is bélyeget nyomjon.

Valaki hasonló helyzetben?


2014. dec. 8. 20:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
64%
Ez mennyiben fugg ossze azzal, hogy feleseg-e valaki?
2014. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csak a munkádat nem szereted. Jó…ezerből egy ember szereti a munkáját, a többi meg teszi a dolgát. De az, ha valaki sír munka előtt/után, az azt jelenti, hogy a munkahelyével gondjai vannak. Tudom, ilyen volt ez előző munkahelyem.
2014. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
69%
Én szeretek dolgozni, mert imádom a munkámat. (pénzügyes vagyok). De nem mindegy, hogy HOL! Dolgoztam olyan helyen, ahol a hányinger kerülgetett fejgörccsel kísérve, hogy be kell járni.. Most a hely is jó, a kollégák és a főnök is. Imádom! :)
2014. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
62%
Tehát minden reggel sírsz annyira utálod a munkádat, de másikat nem keresel, mert azt sem tudnád jobban szeretni. Jól értem? Ezt úgy hívják hogy munkaundor. Rossz lesz neked, ha nem vagy milliomos. De azért hidd el, vannak jó munkák is.
2014. dec. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Sorstársakkal nem tudok szolgálni, remélem találsz, de elgondolkodtál már, hogy egy pszichológussal beszélj erről? Talán tudna segíteni, hogy másképp lásd a dolgokat.

2014. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
53%
En nem szeretek dolgozni. En sem találtam még olyat amire azt mondanám hogy szívesen csinálom, érdekel, siker élményt okoz. Es ez a baj, emiatt nem szeretem a munkát sem. Nekem nem effektíve azzal van bajom, hogy dolgozni kell, mert ez természetes. Az a bajom h nem szeretem amit csinálok, nem köt le, nem érzem magam jol tőle, nem elégít ki. Néha bűntudatom is van emiatt mert viszonylag jo a munkahelyem, jol is keresek, igy nincs okom panaszra, azon kívül hogy nem tetszik amit csinálok. Szeretnek kreativ dolgokkal foglalkozni, alkotó munkát végezni, azt elvezném, az ami felszabadítania. Sajnos nem adatott még meg. :(
2014. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
68%
Nekem mindegy lenne,csak lenne munkám...
2014. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%

Bennem kettősség van


Nem szeretek dolgozni.. Jobban szeretnek utazgatni kirándulni, mindent megnezni..atb


A munkámat viszont szeretem, élvezem, kihívás, megis ha tehetnem akkor a férjemmel és a gyerekekkel tölteném az időmet másutt, mert azt jobban szeretem


Én is penzügyi vonalon dogozom

2014. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
95%
En most keszulok a vizsgamra penzugybol es oszinten csodallak benneteket, hogy ebben izgalmat talaltok. Ez jobb altato, mint a Xanax :(
2014. dec. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem a száraz része kó, ahnem én speciel ügyfelezek, és én döntöm el kivel vagyok hajlandó együtt dolgozni, és kivel nem, tehát a stressz jórészét kiküszöbölöm. Minden ember más így szupi..


Mégis el tudnam képzelni az életem minka nélkül, ha lenne rá anyagi keret, de csak ha egyikünk sem dolgozik :)

2014. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!