Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még olyan feleség,...

Van itt még olyan feleség, aki nem szeret dolgozni?

Figyelt kérdés

Sorstársakat keresek... :) A helyzet az, hogy diplomás nő vagyok, jelenleg irodai munkát végzek, ami a stresszt leszámítva nem olyan nagyon megterhelő. Ezelőtt más jellegű munkáim is voltak (pl. gyerekekkel foglalkoztam), de még olyan munkahelyem nem volt, amit igazán szeretni tudtam. Jelenleg már ott állok,hogy minden reggel sírok, nem feltétlenül a munka miatt, hanem mert állandó érzékenység övez miatta, mikor min sírom el magam kedvetlenségemben... A férjem sokkal nehezebb munkát végez, ami fizikailag is megterheli, így próbálom megkímélni őt a folytonos lehangoltságtól, de ez nem mindig sikerül... Jelenleg szükségünk van a pénzre, és ezért nem megoldás a felmondás, de amúgyis úgy gondolom, hogy más munkahelyet sem tudnék jobban szeretni... Komolyan,kezdem azt hinni, hogy reménytelen eset vagyok. Nem akarom, hogy ez a házasságomra is bélyeget nyomjon.

Valaki hasonló helyzetben?


2014. dec. 8. 20:57
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

17-18


Én is le lettem pontozva, mert nem szeretem a munkám.

Nekem se az eladó a szakmám, de ez Békés megye, itt nincs válogatás. Tervezünk elköltözni, de ahhoz pénz kell, a pénzhez meg BÁRMILYEN munka.


Az meg, hogy eladó vagyok... hát nekem se vág a természetembe. Baromira feltudnak idegelni az emberek, főleg ha lenéznek. Nem tudják mit akarnak, nem tudják kimondani a nevét, a mennyiséget, a fajtát, nekem kell kitalálni, vagy megkérdezni.

Minden információt harapófogóval kell kiszedni az emberekből, mert ha nem tudom utalásokból és félszavakból mi kell, akkor fel vannak háborodva.

2014. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
en is szeretem a kongreszusokat es a szimpoziumokat ill barmilyen tovabbkepzest Ott legalabb van ido enni inni pisilni es kinyujthatom a labam.
2014. dec. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
66%
A felháborodott lepontozott vagyok. A legfontosabbat kifelejtettem: amellett hogy nem szeretem a melomat, még az a legrosszabb hogy iszonyat sok időt elvesz. Reggel 5.50kor kelek, 7kor indulok, este hatra erek haza. Otthon se idom se energiám mar másra, úgy érzem egy mókuskerék az életem. Es ezért lenne borzasztó fontos hogy legalább amivel napi kb 9 órát foglalkozok azt legalább elvezzem.
2014. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Mit rugóztok a pontozáson? :D

Én imádom a munkámat, le is írtam, én én is le lettem pontozva... de ez tényleg érdekel valakit?

2014. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Akkor én is csatlakozom a mókuskerekes brigádhoz: 5:40-kor kelek, mert a párom készül munkába, 7:15 kor indulok én is és este háromnegyed nyolcra érek haza. Ebből három óra buszozás, mert ingáznom kell a munkahelyre...
2014. dec. 9. 20:12
 26/34 anonim ***** válasza:
Hát akikor nem csodálom, hogy utálod. Én 8kor kelek, 8:50kor indulok, busszal 9re bent vagyok. 4kor végzek. Mégis néha úgy érzem, hogy túl sok, jó lenne kevesebbet dolgozni, később menni vagy hamarabb hazajönni.
2014. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy miért kelsz fel, mert a párod készül? Az én férjem is 7re jár, negyed 7kor indul, eszembem sincs felkelni olyankor, 8ig alszom.
2014. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

en gyuloltem dolgozni jarni de amig otthon eltunk muszaj volt kellett a penz. aztan eljottunk MO rol (mar regen) es a ferjem keresete boven eleg volt mindig arra hogy gond nelkul eljunk. orokre halas vagyok neki amiert nem kellett dolgoznom mellette. a penz mindig kozos volt nem volt olyan hogy enyem tied en is akkor es annyit koltottem a kozos szamlarol amennyire szukseg volt. a nagyobb kiadasokat termeszetesen mindig megbeszeltuk. nalunk remekul bevalt es mukodik mar regen ez a modszer.

Nekem mindig az volt az almom hogy ne kelljen dolgozni jarni, gyuloltem a munkahelyeket, a "kollegakat" egyaltan azt hogy allandoan utasitasokat kellett vegrehajtani.

akkortol lettem boldog amiota megszuntem "dolgozo no " lenni.

2015. szept. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Es dolgozom nobol lettel kiszolgaltatott no.
2015. szept. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
29 es. miert lennek az? minden vagyonunk a keszpenztol az ingatlanokig kozos neven van, kiveve az autokat az mindenkinek a sajat neven van. a kozos szamlarol mindenki annyit kolt amire szuksege van. ebben az orszagban ahol elek nincs kulonbseg, ha elerem a nyugdijkorhatart pontosan annyi nyugdijam less mint a ferjemnek aki vegigdolgozott 30 evet. itt 65. ev utan mindenki egyforma nyugdijat kap, kiveve hogy nekem n incs magannyugdijpenztaram. a valasi torvenyek ertelmeben itt mindennek a fele akkor is a felesege ha soha nem dolgozott, kiveve ezalol ha a hazassagkoteskor kulon vagyona volt valakinek. szoval nem gondolnam hogy kiszolgaltatott lennek;-))) van takaritonom, aki a hazat lerendezi vasal; stb szoval a hazimunkaban is van segitsegem, es a ferjemnek nincsenek tulzott igenyei semmiben. egyebkent sem kell a valastol meg gondolatban sem tartanom, most leszunk 40 eves hazasok, es a hazassagunk jo es kiegyensulyozott. tudod mindenkinek maskeppen mukodik az elete , nem vagyunk egyformak.
2015. szept. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!