Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még olyan feleség,...

Van itt még olyan feleség, aki nem szeret dolgozni?

Figyelt kérdés

Sorstársakat keresek... :) A helyzet az, hogy diplomás nő vagyok, jelenleg irodai munkát végzek, ami a stresszt leszámítva nem olyan nagyon megterhelő. Ezelőtt más jellegű munkáim is voltak (pl. gyerekekkel foglalkoztam), de még olyan munkahelyem nem volt, amit igazán szeretni tudtam. Jelenleg már ott állok,hogy minden reggel sírok, nem feltétlenül a munka miatt, hanem mert állandó érzékenység övez miatta, mikor min sírom el magam kedvetlenségemben... A férjem sokkal nehezebb munkát végez, ami fizikailag is megterheli, így próbálom megkímélni őt a folytonos lehangoltságtól, de ez nem mindig sikerül... Jelenleg szükségünk van a pénzre, és ezért nem megoldás a felmondás, de amúgyis úgy gondolom, hogy más munkahelyet sem tudnék jobban szeretni... Komolyan,kezdem azt hinni, hogy reménytelen eset vagyok. Nem akarom, hogy ez a házasságomra is bélyeget nyomjon.

Valaki hasonló helyzetben?


2014. dec. 8. 20:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
62%

én szeretek dolgozni, azt utálom, ha nincs munkám/pénzem.


inkább legyen egy unalmas munkám, de csináljak valami hasznosat, ne csak otthon üljek.


persze azt nem tudom, hogy érezném magam, ha annyi pénzem lenne, hogy nem kéne dolgozni. de akkor is dolgoznék valamit.

2014. dec. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
52%

diplomas vagyok szeretem a munkam de neha annyira faradt vagyok hogy sirva megyek haza 28 ora munka utan.

De csodaszep munkam van.

2014. dec. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
71%

Én egy forgalmas boltban dolgozok.


Elég fárasztó... örülnék egy gumiszobának a raktárba.


Óránként kimennék oda levezetni a dühöt, amit egész nap érzek. Amúgy én se szeretek dolgozni, fáj a hátam, a lábam, mosolyognom kell mindenkire, türelmesen válaszolni, kiszolgálni, takarítani, polcot tölteni, ezer dolgom van, és egy perc nyugalmam sincs, pedig néha nagyon frusztrált vagyok.


De nem sírok... az előző munkahelyemen viszont minden nap. Szerintem válts munkahelyet.

2014. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
57%

megértem, de kérdezőnál lehet segíteni azon, hogy m.helyet vált


és a kollektíva miatt vagyok csupa stressz és általában mindenhol

2014. dec. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Az én munkahelyem: bemegyek, megnézek egy-két filmet, netezgetek, emberekkel alig találkozom, vizsont éjszakáznom is kell. Elég jól keresek vele, viszont utálom, mert elpocsékolt időnek tartom az életemből. :d
2014. dec. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
82%
#6-os vagyok. Nem értem miért kellett lepontozni? Őszintén leírtam, hogy miért nem szeretek dolgozni járni, erre lepontoztok??? Úgy látszik bűn, hogy nem élvezem minden percét és szeretnék valami kreatívabbat csinálni....
2014. dec. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó! Azt nézd meg, én hogy le leszek pontozva! :)

Utáltam dolgozni. Utálom az embereket, nehezen ismerkedek, barátkozom, borzalmas természetem van, a saját anyám se bír hosszabb távon elviselni.

És így voltam egy forgalmas büfében pultos. Mire hazaértem már gőzölgött a fejem és valami destruktívat

2014. dec. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
80%

(pardon, valamiért elküldte)

...kellett csinálnom (faaprítás, gyomlálás) különben felrobbantam volna.

Végül a családi kupaktanács jobbnak látta ha itthon maradok httnek.

A csirkék, nyulak és a veteményes nem várja el hogy napi nyolc-tíz órában jó pofát vágjak nekik, ahogy a mosogató és a mosógép se.

2014. dec. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Szintén diplomás vagyok, de családi vállalkozásban dolgozom irodában, köszönőviszonyban sincs se a végzettségemmel, se az érdeklődési körömmel. Nem ad sikerélményt, elég unalmas, nem kreatív dolog, a férjem (főnököm :) ) már mondogatja, hogy ha ennyire utálom, akkor keressek jobb munkát. De ha őszintén belegondolok, szerintem ha napi 8 órában cuki kölyökkutyákat kéne simogatnom, abba is belefásulnék, beleundorodnék egy idő után, szóval szinte mindegy, konkrétan mit csinálok.

Előtte rövid ideig egy másik irodában dolgoztam, annak legalább némi köze volta végzettségemhez, de azt még jobban rühelltem. Az volt az első munkahelyem, és úgy keltem fel reggelente, hogy mikor jön már a nyugdíj......


Szóval én nem nagyon próbálok foggal-körömmel örömet találni a munkámban. Bosszant, hogy az életemből ennyi időt elvesz, de hát ha bogyókat gyűjtögetnék a bokorról, akkor is ez lenne. :) Meg kell csinálni, mert muszáj. Próbálom a munkán kívüli időt értelmesen, tartalmasan eltölteni.

2014. dec. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva kevés résza a munkámnak az, amit szertek is. A nagyrésze unalmas papírmunka, de ezen kívűl vannak találkozók, konferenciák, külföldi utak, na ezeket szeretem. De ha annyi pénzem lenne hogy ne dolgozzak, akkor csak félnormával dolgoznék és csak azt a részét amit szeretek.
2014. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!