Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még olyan feleség,...

Van itt még olyan feleség, aki nem szeret dolgozni?

Figyelt kérdés

Sorstársakat keresek... :) A helyzet az, hogy diplomás nő vagyok, jelenleg irodai munkát végzek, ami a stresszt leszámítva nem olyan nagyon megterhelő. Ezelőtt más jellegű munkáim is voltak (pl. gyerekekkel foglalkoztam), de még olyan munkahelyem nem volt, amit igazán szeretni tudtam. Jelenleg már ott állok,hogy minden reggel sírok, nem feltétlenül a munka miatt, hanem mert állandó érzékenység övez miatta, mikor min sírom el magam kedvetlenségemben... A férjem sokkal nehezebb munkát végez, ami fizikailag is megterheli, így próbálom megkímélni őt a folytonos lehangoltságtól, de ez nem mindig sikerül... Jelenleg szükségünk van a pénzre, és ezért nem megoldás a felmondás, de amúgyis úgy gondolom, hogy más munkahelyet sem tudnék jobban szeretni... Komolyan,kezdem azt hinni, hogy reménytelen eset vagyok. Nem akarom, hogy ez a házasságomra is bélyeget nyomjon.

Valaki hasonló helyzetben?


2014. dec. 8. 20:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
74%

persze hiszen te utopiaban elsz :)

nyugdij alanyi jogon ???

es ha a ferjed lecserel megun kitesz elvalik??

2015. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

azt ne feledd az allami nyugdij nagyon keves kulfoldon is

es ha nem 16 eves korod ota ott elsz nem kapod majd a 100%

2015. szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Na figyelj. Diplomaval elhelyezkedtem, utaltam, valtottam. Mostanra masban, teljesen masban dolgozom tobb penzert, ehhez is elvegeztem egy sulit. nem utalom, egesz jo, de masra vagyom, mostanra ra is jottem, hogy mire, igy ismet iskolaba jarok es alig varom, hogy par honap mulva mar benne lehessek.

Valts, agyalj, hogy mit szeretsz. Nekem is sok ido volt, de vegul rajottem, hogy mit szeretnek es nem felek valtani.

2021. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

33as vagyok.


Ami a lenyeg, ha rohadt sok penzem lenne en sem dolgoznek, hanem a hobbimnak elnek es abbol keresnek egy kis penzt - festek.

2021. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!