Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti férjetek, pàrotok...

A ti férjetek, pàrotok szokott eljàrni haverokkal szorakozni nélkületek?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit furcsa, amikor olvasom, hogy van, aki folyamatosan, akàr minden héten jàr bulizni, a baràtnöje vagy felesége nélkül.Nektek nem furcsa ez?Az én férjem sosem megy el nélkülem, hacsak nem nagyon muszàj, de ilyen tényleg csak nagyon nagyon ritkàn van, és akkor is siet haza.Nekem sincs egyàltalàn kedvem ahhoz, hogy nélküle bulizzak vagy ilyesmi, ha elö is fordul, akkor is hiànyzik.Inkàbb együtt megyünk mindenhovà.màsoknàl hogy van ez?miért mennek egymàS nélkül?
2014. dec. 10. 11:10
1 2 3
 1/25 zsuzsanna74 válasza:
80%
szia Adódnak olyan helyzetek mikor a baráti kör nem azonos és nem kötik le egymást a párok.Elsősorban Bizalom kérdése az egész.21éve vagyok férjnél,az elején mi is jártunk külön bulizni.Ma már csak együtt mert sikerült elég rövid idő alatt azonos baratátokra szert tenni.Mivel egymásnak fontosak vagyunk igy a másiknak nem tetsző barát egy idő után megszünt számunkra létezni.
2014. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Évente egyszer adódik olyan, hogy nélkülem menne valahová, az is munkahelyi dolog. Nem buliztunk előtte sem, nekünk együtt volt jó, sorozatok, kártya, sakk, számítógépes játékok, szeretünk együtt lenni. Most, hogy gyerekünk is van, még inkább. Családi programok, közös játék. Van külön szabadidőnk is, de nem sokat igényeljük. 1-2 óra séta egyedül, ilyesmiben ez kimerül. Alkoholt nem iszunk. N31
2014. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%

Mi járunk együtt és külön is szórakozni. Ez nem feltétlenül buli. Pl. én szeretek színházba járni, ő nem, ezért barátnőkkel megyek. Ő időként összeül 1-2 barátjával iszogatni. Nem fogok odatolakodni egy szem nőként, ha csak férfiak vannak. Egyébként meg én is igénylem időnként, hogy csak csajok csináljunk közös programot.

Mondjuk nem heti rendszerességgel van ilyen. De kb. havonta 1 van.

Nekem meg az a fura, ha egy pár össze van nőve és semmit sem csinálnak egymás nélkül :) Azért mert együtt vagyunk még nem szűntek meg a baráti kapcsolataink.

2014. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Ritkán, a régi barátaival. Olyankor csak a fiúk vannak, söröznek, sztorizgatnak. Szerintem ezzel semmi probléma nincs.
2014. dec. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nälunk lehet, h azéRt van ez, mert én rengeteget buliztam régebben, szoval valoszinu, hogy màr kicsit beleuntam, a pàrom meg sosem Volt az a nagy bulizos tipus.Együtt rengeteget utazunk, meg jàrunk koncertre, szinhàzba, moziba, stb.Szoval ezek mellett nem is nagyon maradna idö arra, hogy még külön is menjünk.nekem inkàbb az a furcsa, hogy egyes férjek kisgyerekes feleségük mellöl is rendszeresen mennek.Nem arrol van szo, hogy ne menjen soha.De ilyenkor màr nem a csalàd lenne inkàbb az elsö?
2014. dec. 10. 11:29
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
6 éve vagyunk együtt és szoktunk külön eljárni. Nem vagyunk társfüggők. Ő eljár a barátaival én meg a barátnőimmel. Szerintem nincs ebben semmi rossz, nekem inkább az a fura, hogy vannak párok, akik egy percet sem képesek egymás nélkül eltölteni.
2014. dec. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze. én nem iszom és dohányzom, így aztán semmi kedvem veletartani, ahol csak frusztrálnám. így ha csatakrésezgen hazajön, aludhatok legalább egyedül az ágyban :D :D
2014. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%

Nem, pedig ahányszor már "elzavartam" :D Nincs rá igénye, illetve helyesebben lusta kimozdulni, pedig amikor 1-2 alkalommal elment sörözni, mindig vidáman jött haza. Szóval néha azért kedvesen noszogatom, hogy menjen már.

Én szoktam a barátnőmmel kettesben ellenni, elég furcsának tartom azt a nézetet, hogy csak a párunkkal mehetünk el szórakozni...

Oké, az első kb. 1 évben drasztikusan lecsökkent nekem is az igényem mások társaságára (akkor sem hanyagoltam a barátokat), de aztán fokozatosan visszatért a kedvem. Persze szülinapi vagy szilveszteri bulikra együtt megyünk, de "sima" hétköznapi alkalmakkor néha jó külön is kikapcsolódni. Ha ő ott van mellettem, akkor leköti a figyelmem nagy részét, nem tudok úgy a barátnőmre koncentrálni, mintha csak mi csajok vagyunk együtt Nem ugyanaz.

2014. dec. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Az én vőlegényem nem szokott eljárni, általában barátokhoz megyünk át közösen, vagy mi hívunk meg magunkhoz ismerős párt/barátokat.

Én a barátaimmal külön munka után hébe-hóba szoktam beülni kávézni, teázni, de olyankor a vőlegényem akkor sem tudna jönni ha akarna, mert tovább dolgozik mint én. (Na meg nem hiszem, hogy érdekelné a csajos pletykálkodás..:D)

Egyébként az az általános, hogy mi is együtt megyünk mindenhová, de nem sértődnék meg ha külön menne, vagy csak srácok elmennének egy görbe estére a haverokkal. De nálunk ez így alakult ki, ha hívnak minket akkor együtt hívnak meg, tehát nincs olyan, hogy külön csak engem, vagy külön csak őt. De ha így adódna sem hisztiznénk ezen.

2014. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat!és gyerek van màr nàlatok?
2014. dec. 10. 11:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!