Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti férjetek, pàrotok...

A ti férjetek, pàrotok szokott eljàrni haverokkal szorakozni nélkületek?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit furcsa, amikor olvasom, hogy van, aki folyamatosan, akàr minden héten jàr bulizni, a baràtnöje vagy felesége nélkül.Nektek nem furcsa ez?Az én férjem sosem megy el nélkülem, hacsak nem nagyon muszàj, de ilyen tényleg csak nagyon nagyon ritkàn van, és akkor is siet haza.Nekem sincs egyàltalàn kedvem ahhoz, hogy nélküle bulizzak vagy ilyesmi, ha elö is fordul, akkor is hiànyzik.Inkàbb együtt megyünk mindenhovà.màsoknàl hogy van ez?miért mennek egymàS nélkül?
2014. dec. 10. 11:10
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

De itt nem arrol van szo, hogy nem engedjük egymàst :-) Pont ez az, hogy nekem és neki sincs kedve a màsik nélkül menni, de ha lenne, abbol sme lenne probléma.Olyan van nàlunk is persze, hogy olyan emberekkel talàlkozunk, akik mondjuk a màsik szàmàra nem olyan érdekesek, akkor persze egyedül megyünk.

Engem csak az gondolkoztatott el, hogy olvastam màr itt nem egy olyan kéRdést, ahol a férfi hetente megy bulizni a haverokkal, és otthon meg vàrja az anyuka a kisbabàval.én ezt nem tartom helyesnek.

2014. dec. 10. 16:48
 22/25 anonim ***** válasza:
11%
Akkor sz arna utoljára!
2014. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem annyira gyakran, de eljár. Ahogy én is. Fél éves baba van, előre egyeztetünk, hogy a másiknak nem verjük-e keresztbe programját és úgy szervezünk. A másik addig itthon marad a gyerekkel. Mivel tápszeres, így az ő szempontjából nincs jelentősége, hogy ki vigyáz rá.


Kb havi egy-egy alkalom van, de előtte se jártunk el gyakrabban.

Ha ketten megyünk, ahhoz kicsit több szervezés kell, főleg, hogy a szüleim messze laknak, így időben szólni kell nekik.

2014. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Haverokkal, volt kollégákkal olyan 2-3 havonta egyszer megy el szórakozni a férjem. Egy barátnőjével pedig olyan 2-3 hetente ül be meginni valamit és közben beszélgetni. Én nagyjából 1-2 havonta találkozom egy barátnőmmel. Olyankor pletyizünk vagy mostanában táncolni megyünk. Közben persze közös programjaink is vannak.

Nekem pont az a furcsa, hogy két ember egyfolytában csak egymás társaságára vágyik. Nem tartom teljesen normálisnak, ez már inkább társfüggőség. És nem hiszem, hogy ez hosszútávon mindkét félnek megfelel.

2014. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem hetente, de igen, eljárunk külön is. Van egy 3 éves fiunk is. Attól még,hogy férj-feleség, anya-apa lettünk nem szűntünk meg önálló emberek lenni.

Nekem kell,hogy a lányokkal csacsogjak lányos dolgokról, neki meg,hogy megigyon egy sört meccset nézve a fiúkkal.

Megmondom őszintén, én nem is szeretném,ha mindig kizárólag együtt mennénk szórakozni.

2014. dec. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!