Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatba nem fér bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatba nem fér bele hogy a srác akkor menjen iszogatni, szórakozni haverokkal mikor szeretne?

Figyelt kérdés
Barátnőm nálam az első, de mellette úgy érzem kezdem elveszíteni a barátaimat, mivel nem nézi jó szemmel ha gyakran megyek velük iszogatni.
2014. nov. 19. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ő nem jár el a barátnőivel? Sokszor az a probléma, hogy az egyik fél rátelepszik a másikra. A barátnőd járjon el a barátnőivel, te meg a barátaiddal.
2014. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert féltékeny. Mond meg neki mennyen veled ha akar, úgyse zavar, ha meg igen akkor meg nem igazán tudod elfogadni őt, mint akivel leélnéd egész életedet. Persze ha valami alkalom van vagy mittomén már 2 héttel azelött szólt neked, hogy ő aznap színházba szeretne menni VELED akkor illene nem bulizni menni. Tudom ilyet nemírtál csak 1 példa volt.
2014. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az alap dolog hogy nélküle is el lehess egy kicsit.

Főleg ha nem egy a baráti körötök...

Én mondjuk a legutolsó kapcsolatomban el mehettem problémázás nélkül a lány barátaimhoz is(nem haver, barát...) úgy hogy az aktuális barátnőm rájuk nem féltékenykedett.

Legalábbis nekem nem mondta.

2014. nov. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy van, hogy külön-külön és közös társasággal is eljárunk és nincs semmi gond a barátommal.
2014. nov. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Barátom akkor megy amikor akar, csaj haverjai is vannak, néha velük is elmegy, bár sajnos miattuk volt már hogy hanyagolva voltam.. pontosabban csak az egyik miatt (+ több veszekedés is volt miatta), személyesen nem ismerem a lányt, de máris utálom sajnos, pedig tudom hogy ez nem jó így, bár most úgy tűnik végre felfogta hogy barátomnak ő csak egy haver, és az is marad :D Ettől függetlenül soha nem teszem szóvá ha vele megy, csak rosszul esik. Ha srác haverokkal megy az nem zavar egyáltalán :)

19/L barátom 24, 11hónapja vagyunk együtt

2014. nov. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19/L vagyok, még annyi, hogy én nem szoktam eljárni, szóval szerintem olyan is megértő lehet ilyen tekintetben aki nem jár el ugyanúgy
2014. nov. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szánalom,akkor fér bele amikor akarnád,de neked szabad akaratod nincsen,


nem is ismerek olyat aki tűrné.egy nőtől.

2014. nov. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!