Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj az ha látom, hogy...

Miért fáj az ha látom, hogy az exem (volt férjem) jól megvan egy új kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Házasok voltunk, gyerekünk is született, több év után ment tönkre a kapcsolatunk.

2014. dec. 11. 08:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
Azért, mert te is tudod, hogy te voltál a hibás!
2014. dec. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Nem mondta a kérdező, hogy ő volt a hibás...
2014. dec. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Norb66 válasza:
100%

Azért fáj, mert féltékeny lehetsz.

Nem írtad, de gondolom azóta egyedül vagy, és fáj, hogy ő volt olyan szerencsés hogy talált másik párt, hogy neki megadatott, neked pedig nem.

Vagy ha szereted még, akkor az is lehet, hogy azért fáj, mert nem te teszed boldoggá, nem te okozol neki örömöt, hanem valaki más.

2014. dec. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nekem is van új kapcsolatom amiben boldog vagyok és mégis...
2014. dec. 11. 08:17
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha valóban szeretek valakit, akkor örülök, ha jól érzi magát - akár nélkülem is. Tudok lemondani. Ha nem szereted, akkor pusztán irigységből fáj ez. Minél kevesebbet foglalkozz velük, próbáld átalakítani az életed, hogy olyannal foglalkozz, amiben örömet lelsz.
2014. dec. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nő már csak ilyen. Írom ezt nőként. Mindig jpbbak akarunk lenni a többi nőnél.

Ez szimpla féltékenység nálad, semmi több. Ez józan ésszel pillanatok alatt legyőzhető.

2014. dec. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

2-es vagyok, miért lettem lepontozva 0%-ra?

Szerintem egy kapcsolat két emberen múlik, bármelyikőjük lehetett a hibás. Sokszor előfordul, hogy rossz a másiknak látni az exét egy új kapcsolatban, függetlenül attól, hogy ki volt a hibás...

2014. dec. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#7: azért lettél lepontozva, mert az #1-es egy kretén.
2014. dec. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Tisztára mintha a vőlegényem exneje írta volna ki a kérdést. Mondjuk ő nagy fájdalmában megpróbál keresztbe tenni nekünk a párom anyukájával karöltve, illetve a közös gyerekükkel manipulálni a páromat, rólad nem feltételezem ezt így látatlanban.

Nagyon rossz ez így, nehezen bírom ezt az egészet, és én is keresem a választ a miértre. Hisz anno ő akart válni, van új kapcsolata már régebb óta, mint hogy mi együtt vagyunk, szóval felfoghatatlan. Eddig én is csak arra a semmitmondó következtetésre tudtam jutni, mint amit már előttem is írtak, hogy egyszerűen azért van ez, mert az emberi természet ilyen. Talán érdemes lenne egy szakembert (pszichológust) felkeresned kérdező, ő talán választ is tudna adni neked, és segíthetne feloldani a rossz érzéseidet is. Hidd el, neked is könnyebb lenne.

2014. dec. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hiúságból. Nem tudod megemészteni, hogy az exed másba szerelmes már. Ez független attól, hogy neked is van új kapcsolatod.
2014. dec. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!