Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy legyen szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy legyen szó akármilyen lányról is én mindig kevésnek érzem magam hozzá, olyan kis senkinek és, ha megvan mondjuk a csók is, valahogy el se tudnám képzelni, hogy én kapcsolatban legyek egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Külsőre meg jellemre is nulla vagyok szerintem, ráadásul még szülőknél élek, munka sem jött össze, annyira rossz, hogy manapság munka sincsen csak ismerős útján vagy, ha nagyon nagy mákod van.
2014. júl. 18. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiányod van.

Először ezt kellene legyőznöd és változtatnod rajta.


Másodszor pedig, ha összejössz valakivel, úgy sem azt nézi hol laksz, kivel laksz.

Ha mégis, akkor hagyni kell a fenébe.


A munkáról pedig annyit, hogy tényleg nagyon nehéz jó munkát találni, sőt... de aki szeret és elfogad úgyis megérti, hogy most épp nincs munkád.

2014. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szerintem azért gondolod így, mert még nem volt dolgod normális csajjal.
2014. júl. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!