Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy hosszabb kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hosszabb kapcsolatban élőknél még mindug megvan a csók "varázsa"?

Figyelt kérdés
Lassan két éve vagyok együtt a barátommal, és kb 1-2 hónapja észrevettem, hogy semmi extrát nem érzek abban, ha csókolózunk. Persze, jó, meg szeretem megcsókolni, csak nincs az az érzés mint az elején volt. Az a tűz, vagy nem tudom. Azon is gondolkoztam, hogy mivel nemrég feküdtünk csak le egymással, így a csók elvesztette a jelentőségét? Ő is érzi, hogy más lett, beszéltünk róla. Nem mondanám, hogy zavar, csak nem tudom mitől van. Amúgy minden rendben van, szeretjük egymást minden jó, csak ez az egy furcsa.

2014. okt. 21. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindennap egy ágyban aludtok egymás mellet akkor ennek ez a következménye egyszer, másrészt azt a csókot mindig fel kell tölteni a jelen varázsával, benne kell lenni teljes figyelemmel! Ha megszokásból teszed, akkor olyan lesz mint a fogmosás, de ha mindig megengeded magadnak hogy úgy tedd mintha ez lenne az első, mert a pillanatban jelen vagy, akkor gyönyörűségben lesz megint részetek!
2014. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!