Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám kezelni az indulat...

Hogy tudnám kezelni az indulataimat?

Figyelt kérdés

Sok minden gyülemlett bennem az évek alatt,munkahelyen,és itthon is,csak tűrtem darabig,de az utóbbi időben már nem érdekel,és durva dolgokat vágok azok fejéhez akik a legfontosabbak.

Én voltam a családban mindig is az akinek csendben kell lennie,nem szabad véleményt mondanom. ugyan ez volt barátoknál,mindig megmondták hogyan viselkedjek.

Én általában nem szoktam ígérgetni,de ha valamit megígérek mindig betartom.

A családom barátaim,barátnőm viszont nem. sok mindent ígértek,mondtak,de mikor meg kellett volna nem tartották be.

És amikor felmegy bennem a pumpa akkor rajtuk vezetem le,ami nem jó,mert fontosak,és félek,hogy elveszítem őket. Az a furcsa,hogy amikor kiadom magamból,utána megkönnyebbülök. viszont akiket szeretek azok haragszanak rám sajnos.


2014. dec. 11. 12:41
 1/3 Rbomb ***** válasza:
Te vagy a társaságok tipikus tagja aki mindig ott van,de mindig háttérbe szorul,vagy egy társaságon kívül álló személy számára nem maradandó.Kisebbségi komplexusban szenvedsz,ugy gondolod hogy nem érsz annyit mint a haverjaid,vagy bárki más.Ezéprt inkább csendben maradsz mert félsz hogy kiközösítenek nem barátkoznak veled stb.Ezáltal nem igazán alakul ki az egyéniséged se az a baj.Tanulj meg nemet mondani,és ne várd meg amíg felgyülemlik benned a sok düh.Probálj meg a sarkadra állni és ne mások után menni.Hanem arra törekedni hogy téged kövessenek.Vezéregyéniség valószinűleg nem lehetsz már nagyon,mert nem az a típus lehetsz ahogy leírtad,de törekedj azzá válni.
2014. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az ilyenen csak az segít ha nem várod meg , hogy felgyűljön a feszültség. Ha valami nem tetszik akkor azt ott helyben beszéld meg de normális hangnemben. Ha valami nagyon feldühít akkor vegyél nagy levegőt és számolj el 10-ig mielőtt mondasz valamit. Nem mindegy, hogy valakivel ordítva káromkodva veszekedsz vagy emberi hangnemben beszéled meg vele a nézeteltérést. Ha szépen tudsz beszélni másokkal akkor nem fognak megharagudni. Amúgy meg nehogy már egy felnőtt embernek más mondja meg, hogy hogyan viselkedjen. Az olyanokat akik csak irányítanak ,kihasználnak le kell építeni és kevesebb lesz az idegeskednivaló is. Ha nagyon nem tudsz uralkodni magadon és robban a bomba akkor tudj utána bocsánatot kérni de ne a véleményedért hanem a modorért!
2014. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem tudom, hány éves vagy, de nekem harminc fölött jött el az az idő, hogy elkezdtem kinyitni a számat. valahogy az életkorral jött. és mostanra már odáig is eljutottam, hogy simán szólok, ha valami nem tetszik, még csak ingerültség sincs bennem.

gyakorolni kell.

2014. dec. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!