Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a hölgyek akik szeretőt...

Azok a hölgyek akik szeretőt tartanak, miért nem lépnek ki a házasságból inkább? Mire jó az hogy valaki ezt évekig csinálja?

Figyelt kérdés
A kérdés direkt hölgyekről szól.
2014. dec. 11. 14:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
Hölgynek éppen nem nevezném az ilyet, de gondolom szeretik a férjük pénzét.
2014. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Izgalom vagy még is mi?
2014. dec. 11. 14:55
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
Nem izgalom, most mondta b+...! Férjének pénze van, szeretőjének meg jó "lökőizmai".
2014. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy mindenkinél ugyanaz az ok, szóval ennek sokféle oka lehet:

Pl. a gyerekek miatt nem akar valaki válni

- a vagyonon nem akar osztozni

- a szerető nem elég megbízható

- csak egy kis szórakozásra vágynak, alapvetően jó az életük így, ahogfy van

- nincs pénzük a válásra , ügyvédre

- félnek, hogy a férjük öngyilkos lenne

- félnek, hogy a szerető újabb nőt keres maj magának

- a szerető titkos kapcsolatnak jó, de felvállalni ciki, mert nem olyan a pozíciója, életkora, stb, ami vállalhtó

- és még millió és egy oka lehet.


Ha te vagy ebben a helyzetben, akkor jobb lenne, ha a barátnődet (aki férjnél van , de nem akar elválni) kérdeznéd meg és ő fogja neked megmondani a választ, ami a ti esetetekben fennáll.

2014. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert egyébként otthon minden rendben, de a szex már unalmas.

Persze szeretik előadni, h mert a férj így meg úgy, de valójában ez csak egy legenda, egy fedősztori.

2014. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Janka néni ***** válasza:
79%

Én voltam mindkettő (házasként független férfivel (egy évig) és özvegyként nős férfivel (3 évig)). Szeretik a férjük pénzét? Ne légy ebben ilyen biztos. A házas nők nagy része azért kezd kötelezettségek nélküli kapcsolatba, mert kihűlt a házassága, leült valamelyest, de szeretik egymást a férjével és nem akar elválni. Hogy ebben ki mit és hogyan hibázott, változó, általában az idő (nálam 8 év), a sok munka, a megszokás is szerepet játszik. Másik ok szokott lenni, hogy kicsit próbára teszi a vonzerejét, működik-e még. Ezek ugyan nem tartós kapcsolatok, tényleg csak a próbatétel a lényeg.

Ezekben a kapcsolatokban szerintem a legfontosabb, hogy a szándékok tisztázottak legyenek, hogy ne tegyen egyik fél sem szemrehányást a másiknak illetve ne állítsa választás elé, ha nem akar választani.

Lehet ugyan erkölcsi magaslatokról pálcát törni az érintett nők felett, de mint tudjuk: az vesse rá az első követ etc. Tapasztalataim szerint több nős férfi hülyíti a szeretőjét azzal, hogy milyen szörnyű házasságban él és ebben a kapcsolatban mennyire elégedett, el fog válni stb. Hagyjuk ezt! Ez semmivel nem különb bánásmód a szeretővel, mint a házastárs megcsalása.

Persze, az ember nem büszke erre, de a legfontosabb, hogy diszkrétnek maradni és nem okozni szükségtelen fájdalmat a másiknak.

Hemmingway: a hazugság megöli a szerelmet, de csak az őszinteség öli meg igazán. Amit nem tudsz, az nem fáj és aki a házassága mellett akar fenntartani egy kapcsolatot, annak elsősorban ezt kell szem előtt tartania.

Nos, kedves válaszolók, várom a köveket....

2014. dec. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
És ha a szeretőből uj férj lenne,az is átmenne ugyan olyan agyon unottba mint a régi.Akkor meg minek?:))Hát kinek kell az?
2014. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Janka néni ***** válasza:
72%
3-as! vagy fordítva! Egy kis körülnézés a világban és meglátod, hogy ilyen is van ám!
2014. dec. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Janka néni ***** válasza:
97%

Még valami kedves kérdező: szeretőt nem tart az ember. Szeretők vagyunk. Ez ugyanis egy kölcsönös döntésen alapuló viszony lehet csak.

Ahogy a fiatal és szegény srácok kitartatják magukat korosodó asszonyokkal, úgy gondolod, így működik?

2014. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Így van: a pénz miatt. Van egy közös gyerekünk és nem tudnám egyedül eltartani, pedig dolgozom. Ennyi. Hogy jó-e...nem :(( mondtam a férjemnek, hogy legyen nyitott házasság, de nem akarja. Mivel anonim simán lehetek őszinte és igen, itthon nincs szex. Már évek óta csak 5-6 szex van ÉVENTE!!! hiába próbáltam bármit, a férjem elutasít. Ennyi. Amint lesz lehetőségem, elválok. A szerető ebben nem játszik szerepet, habár szerelmes vagyok belé, de nem azért van, mert férjpótlék kell, hanem mert gyengédség és szeretet kell, hogy úgy érezzem nő vagyok, aki tetszik. Aki aggódva hív, ha beteg vagyok, aki megsimogat, átölel, ha szomorú vagyok, aki amikor szeretkezünk, érezteti mennyire jó velem. Ezt a féjremtől soha nem kaptam meg. De szeretnék válni. Folyamatosan azon agyalok, tervezek, hogy meg tudjam ezt lépni.
2014. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!