Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy jobb legyen a...

Mit tegyek hogy jobb legyen a kapcsoltaunk?

Figyelt kérdés

Bocsi hogy sok

2 eves koromban elvaltak a szuleim es anya megismerkedet a mostani neveloapamal aki elfogadot nevere vett;az igazi apam nem foglalkozott velem.es most 10ev utan megkereset es azt gondolja hip hop minden rendben van. A mostoha apam azota utal mar parszor bantott szavakal miota megszuletet a tesom o a verszerinti gyereke es akarmit csinalok belem kot ok nelkul.most elakarnak valni a szuleim eddig csak anyara szamithatam aki tenyleg melletem volt de most probalok vele eggyutt ezen tul lepni de nem engedi bezarkozik es nem lehet kizokenteni mar nem birja a gondjait igy hogy kikapcsolodjon egyre tobbet nincs itthon de ram nincs ideje mindent magamnak oldok meg nem lehet vele beszelni sem,nem is figyel ram akar mit mondok se az hogy mar nem birom belefardtam kivagyok csak magat veszi eszre



#tippek hogy beszeljek vele errol #hogy zokentsem ki #hogy figyelmeztesem
2014. nov. 21. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

jaj nagyon sajnálom :(


anyukád az egyetlen akire számíthatsz,így most lehet neked kell támaszt nyújtanod,s ha jobban lesz anyukád,majd te is támaszkodhatsz rá .... kitartás,és most légy erős,mert anyukádnak szüksége van rád!!!

2014. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valoban csak hogy anya minden gondjat ra terheli nekem viszont tanulnom kell mert meg csak 13 eves vagyok es igy nem tudok koncentralni sem

Anyut ezert szeretnem hogy kikapcsolja de nem figyel semmire csak magara

2014. nov. 21. 18:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig is mindig egymasnak voltunj es egymasra tamaszkodtunk
2014. nov. 21. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:
amikor csak kettesben vagytok,próbáld elmondani a gondjaidat,és mond el neki,h rád bármiben számíthatsz
2014. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!