Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelős, bütykölős férjek!...

Szerelős, bütykölős férjek! Ti örülnétek ennek?

Figyelt kérdés

Lehet túlzásba estem... Anno még ősszel mondta hogy valami szerszamszettet kér. Nos úgy néz ki kap tőlem egy műhelyfelújítást.

Totális rendrakás, felújítom az asztalt, csavartartó fiókokat szerelek be, a falra mágneses szerszámtartókat rakok, új salgópolcokat teszek be, félpucérnős, motoros posztereket, az egyik falra pedig felfesték egy nagy sárkányt.

Emelett leszigetelem az ajtót, és kap bele egy nagy karos fotelt és egy mini sparheltet mert g....ci hideg a hely.

És feltöltöm a szerszámkészletét.

A ha alá meg telefonra köthető hangszórót kap, mert kint üvölteti a zenét állandóan.


2014. dec. 11. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A totális rendrakással óvatosan, mert nem fog megtalálni semmit és ettől roppant dühös lehet, a műhely az úgy jó kupisan, ahogy van. A többi jó ötlet, de hogy fogod kivitelezni, hogy ő ne vegye észre?
2014. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Apóséknál lesz két napig. Valami nagy "baj" lesz ott. ;)

A bútorok mind megvannak.

Nyugodtan pakolhatok szerencsére mert tényleg java része szemét.

Ami kicsit nem tűnik annak az megy a polcra.

2014. dec. 11. 16:56
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben igaza van az első válaszadónak! :D Az én férjem sem örült amikor rendbe raktam az asztalát! :D

Még hogy nagy karos fotel...sparhelt..festés...

Inkább a szerszámkészletét töltsd fel. Én idén szülinapjára weben keresztül Makita szerszámokat (sarokcsiszoló, fúrógépet)rendeltem 50.000 ft értékben, és nyáron Makita fúrógéphez való csavarokat/vagy miket/ is kapott hozzá. Úgy el volt tőle varázsolva!

Egy férfinek nem takarítás, műhely felújítás kell! Fasza szerszámok kellenek! :DDDDD

2014. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Oh ezek megvannak. Neki valami csavarhúzószerűség kell. (meg nem tudnám fejből mondani. Ilyen koffernyi bizbaz)

Ami használható az hátul van a pajtában, mert ott jó a világítás.

A bátyámtól ezért kap led lámpákat, hogy az új műhelyét kivilágíthassa.

A limlomraktárat meg beszüntetem. Mert jelenleg a műhely az.

2014. dec. 11. 17:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont ugyanannyira elsülhet visszafele, mint ahogyan jót akarsz vele. Ha lenne egy hobbihelyem, amihez a párom nem ért, és saját belátása szerint elkezdené selejtezni és pakolászni a "lomjaimat", minimum agyvérzést kapnék. A fűtés, fotel jó ötlet, zene is rendben van. De hogy te dekorálod a falát félpucér nős képekkel..? Szerintem majd ő kirakja azt, ami neki tetszik. A saját barlangját ő tudja otthonossá tenni magának.
2014. dec. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Rbomb ***** válasza:
100%

Inkább magadrol csináltass egy nagy posztert ahogy konyhai kötényben szigorú tekintettel fakanállal a kezedben állsz,szövegbuborékba meg ezt: -Na húzzál befelé gyorsan és vidd ki a szemetet.

Biztos örülne neki.

Amúgy meg a szerszámokhoz ne nyúlj,max a tényleges szemetet szedd össze.Meg vegyél neki olyan szerszám cuccot

2014. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Túlzásba estél mint mindig, mert ilyen az alaptermészeted ezt szereti benned hogy féktelen vagy, úgyhogy mehet :)
2014. dec. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
2014. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én feleségem is rendet rakott...

Azóta nincs meg a napszemüvegem :-)

2014. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én ebből vásároltam!

2014. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!