Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ha esetleg másnál laknátok...

Ti ha esetleg másnál laknátok (átmenetileg) és vendég jönne ahhoz akinél laktok, örülnétek ha miközben Ti fekszetek az ajtó előtt állna a vendég és mondjuk látná ezt, ez Nektek nem lenne kellemetlen?

Figyelt kérdés
Tegnap ért véget a hét, ezzel a munka is, későn értem haza, sokáig fent voltam nem tudtam aludni. Most átmenetileg rokonnnál élünk akihez vendég jött reggel én viszont még pihentem mert fáradt voltam. Kértem a Párom, hogy zárja már be az ajtót mert pizsamában vagyok és ugye férfi rokon jött látogatóba mire Ő értetlenül nézett hogy mit zavar engem, hogy most látta, hogy fekszem. Mondtam Neki, hogy szerintem ez tök ciki, hogy valaki pihen az ágyában és egy vendég meg ott áll a háló ajtajában és néz, nekem iszonyat kellemetlen volt de úgy összekaptunk a Párommal rajta... Mondjuk egyébként is harapós kedvében van de nem tudtam megértetni Vele, hogy engem mi zavart...
2013. márc. 23. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:
Én öltözködést tekintve elég konzervatív vagyok, egyetlen egy kivágott felsőm nincsen vagy miniszoknyám, nem szeretem ha kint van mindenem. Nekem azért 10 óra már nem hajnalok hajnala és csak azért tettem fel a kérdést mert tényleg nagyon összekaptunk és nem tudtam eldönteni h most jogos -e ezaz egész vita vagy sem. De köszönöm a kioktató választ, pont ilyet vártam. :)
2013. márc. 23. 10:27
 2/63 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak annyiból lenne kellemetlen, hogy nem tartozik idegenekre, hogy nézek ki reggel pizsiben. Az már az én intimszférám.

Vendégtől is illetlen volt bebámulni! Az meg, hogy reggel még ágyban vagy, nem ciki. Szombat van!

Nem Te voltál illetlen, rosszul nevelt, hanem a vendég.

2013. márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy milyen felsőid meg szoknyád vannak, mert ha az utcán kihívóan öltözködnél, az sem jelentené azt, hogy bármikor meg lehet téged bámulni.
2013. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
26%
Nincs mit, de az miért nem fordul meg a fejedben, hogy te vagy a hibás, hogy minden kis kényelmetlenség miatt összeveszel másokkal. Főleg, hogy nem otthon vagy. Értem én hogy nő vagy és akkor mindenkinek tisztelni kell,mindenkinek igazat kell adnia neked (itt meg is kapod ezt,szóval jó helyen jársz), de csak egy KICSIt nézd meg a te reakciódat. Ér egy kis kényelmetlenség és ahelyett hogy lenyelnéd, mindenki hibás, mindenki megsérti a te intim szférád( látom valalki szerint a vendég a hibás,ami nonszensz). Lehet ezt játszani, sok férfi papucs módjára még el is hinné, hogy mindig igazad van, na de szökkenj már ki az álomvilágból és fogd már fel, hogy 1. ez nem nagy probléma 2. éppen ezért vitázni is felesleges 3. pláne úgy vitázni, hogy elfelejted hol vagy (nem otthon) és hogy esetleg túlreaglod.
2013. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
26%
Ne mond már Négyeske, hogy ez az az oldal, ahol MINDIG a kérdezőnek van igaza! Mert Te örülnél, ha alsógatyában látna egy vadidegen ? Mondjuk, nem vagyunk egyformák..
2013. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
100%

10:36-os: te meg gondolkodás nélkül a pasinak adsz igazat.


Számodra nem nagy probléma, a kérdezőnek igen. Ezt el kell fogadnod. Nem mind vagyunk egyformák.


Másrészt, ha engem kérne meg a párom, hogy csukjak be egy ajtót, ami valljuk be, nem megerőltető, megtenném indoklás nélkül is. Csak mert megkért rá.

2013. márc. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
82%

Na úgy tűnik nem sikerül felfognotok, hogy

1. nem örülnék hasonló helyzetben

2.nem csapnék veszekedést belőle

3.mert jelentéktelen KÉNYELMETLENSÉG

4. éppen ezért ha valaki ilyenek miatt veszekszik, az férfiban idegbeteg,nőben meg egy házisárkány

5,mert nem képes lenyelni az élet apró feszültéseit

6.és inkább mindent túlbonyolít, túldramatizál

2013. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
100%
A párod becsukhatta volna az ajtót, ha már megkérted, de te is írod, hogy nem egy vadidegen, hanem egy férfi rokon érkezett, szóval kicsit te is túlreagálod.
2013. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
81%

Hát, én nő vagyok, de ilyen baromságból képtelen lennék hisztit csapni.

Nem érdekel ki látja, hogy alszom, főleg, ha nem az én házam és nyilván nem én döntöm el ki jön és ki nem, főleg délelőtt, nem reggel.

Elképesztő, hogy egyesek ilyen baromság miatt veszekszenek.

2013. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
93%

Na, úgy tűnik nem sikerül felfognod, hogy:


1. A kérdező megkérte a párját, hogy csukja be az ajtót,

2. veszekedés abból lett, hogy a férfi elkezdett értetlenkedni,

3. mert a kérdezőnek ez jelentős kényelmetlenség

4. éppen ezért ha valaki ilyenek miatt egy ajtót sem képes becsukni, az férfiban-nőben egyaránt idióta,

5. mert egy kilincset nem tud lenyomni, ha a párja megkéri rá

6. inkább leáll értetlenkedni, mikor szó és indoklás nélkül megtehetné.


Nekem ne mondd, hogy teljesen abnormális lett volna a következő szituáció:

- Légyszi, csukd be az ajtót!

- Oké!

- Köszi!

2013. márc. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!